Tragiczny wypadek w Niedzielę Wielkanocną. Audi uderzyło w drzewo, kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Wyczółki doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje kierowca audi, które wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Wyczółki w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Białej Podlaskiej, Piszczaca i Małaszewicz, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy zastali w rejonie zdarzenia rozbity pojazd marki Audi, a także leżącego poza pojazdem 26-letniego kierowcę. Niestety pomimo podjętej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że młody kierowca z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Audi odbiło się i wróciło na jezdnię, gdzie się zatrzymało. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. OSP Piszczac, Policja Biała Podlaska)

16 komentarzy

  1. Niestety forumowy „ekspert „Franio w wekendy nie pracuje ,wiec na jego „fachową ” ekspertyze musimy poczekać do jutra .Dla fanów jego niezwykłego „talentu ” do których i ja się zaliczam ,nie będzie jednak chyba żadnym zakoczeniem jaki wyda werdykt oczywiscie ” wina ałdi ” ,a nie jakaś tam prędkość czy inne bzdurne przyczyny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu