Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Krasnystaw. Nie żyje policjantka

Nie udało się uratować życia policjantki, która została ranna w wypadku na trasie pomiędzy Lublinem a Krasnymstawem. Funkcjonariuszka zmarła w szpitalu.

140 komentarzy

  1. Wyrazy najszczerszego współczucia. Jest mi niewymownie przykro.

  2. NAJWIĘKSZĄ GŁUPOTĄ I ZAGROŻENIEM DLA KIERUJĄCYCH SĄ TE ZWĘŻENIA I MIJANKI ODGRODZONE PACHOŁKAMI NA ODCINKU KRASNYSTAW – FAJSŁAWICE. Wrazie jakiejkolwiek kolizji lub nawet awarii auta czy przejezdu ciągnika rolniczego robi się mocno niebezpiecznie. Ten kto to zaprojektował to baran nie mający pojęcia ktory chcial się wykazać kosztem wielu istnień ludzkich. Na tradycyjnej drodze z poboczem takich sytuacji by nie było. Szkoda dziewczyny. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  3. A może ten kierowca w Megance pisał smsa albo rozmawiał przez telefon ? Nie zobaczyć radiowozu na bombach ??? To co najmniej bardzo dziwne

  4. 32lata minus 15 to??????????????????

  5. !!!dobre pojazdy Made In France

  6. Glupota ludzka nie zna granic…. wiesz o tym ty idioto…?

  7. 32 lata i już takie.Kto ją przyjął do tej formacji.Czyli jak mówi przedmówca typowa pato!!!!.

  8. W wieku 15 lat i 3 m-ce dokładnie.

  9. Odczytajcie mnie wszyscy. Co by pomógł trójkąt ostrzegawczy w tej sytuacji jeżeli kierujący bezpośrednio przed zdarzeniem rozpoczął manewr zwalniania ruchu widząc oznakowany radiowóz który ma włączone sygnały błyskowe. To teraz wytłumaczcie po co ten człowiek który doprowadził do wypadku ze skutkiem śmiertelnym rozpoczął manewr wyprzedzania wszystkich uczestników ruchu drogowego w tym miejscu. Piszcie mądrze albo wcale bo pewnie Ci co mają dużo do powiedzenia zostali ukarani mandatem za podobne wykroczenia.

Z kraju

Sport