Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Krasnystaw. Nie żyje policjantka

Nie udało się uratować życia policjantki, która została ranna w wypadku na trasie pomiędzy Lublinem a Krasnymstawem. Funkcjonariuszka zmarła w szpitalu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę po południu w Łopienniku Nadrzecznym w powiecie krasnostawskim. Jak już informowaliśmy, miało tam miejsce zdarzenie, w którym kierująca renaultem kobieta wjechała do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie prowadzili czynności związane z ustaleniem szczegółowych przyczyn oraz okoliczności zdarzenia.

W pewnym momencie w policyjny radiowóz wjechał rozpędzony renault. Znajdujący się w środku policjanci odnieśli poważne obrażania ciała. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 32-letniej funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego.

– W oznakowany radiowóz w którym znajdowali się policjanci obsługujący zdarzenie drogowe najechało rozpędzone auto. Niestety w wyniku uderzenia nasza koleżanka poniosła śmierć. na miejscu pracuje prokurator, technicy kryminalistyczni i szereg innych specjalistów w tym biegli z zakresu wypadków drogowych – wyjaśniał nam Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie

Droga krajowa nr 17 Lublin – Zamość jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA 14:50

Jak ustaliliśmy, kierujący renault mężczyzna wykonywał manewr wyprzedzania jadących przed nim pojazdów. Nie zdążył wrócić na swój pas i uderzył w radiowóz. Siła uderzenia była tak duża, że policyjne auto obróciło się i zatrzymało na przeciwnym pasie. Tam doszło jeszcze do zderzenia z oplem zafirą. Oznakowany radiowóz miał włączone światła błyskowe i mijania. Życie rannego 37 – letniego funkcjonariusza nie jest zagrożone. Jego stan jest ciężki, ale stabilny. Rodzina tragicznie zmarłej objęta została pomocą psychologów z KWP w Lublinie.

99
(fot. policja, lublin112)
2017-10-18 14:04:49

140 komentarzy

  1. Wyrazy najszczerszego współczucia. Jest mi niewymownie przykro.

  2. NAJWIĘKSZĄ GŁUPOTĄ I ZAGROŻENIEM DLA KIERUJĄCYCH SĄ TE ZWĘŻENIA I MIJANKI ODGRODZONE PACHOŁKAMI NA ODCINKU KRASNYSTAW – FAJSŁAWICE. Wrazie jakiejkolwiek kolizji lub nawet awarii auta czy przejezdu ciągnika rolniczego robi się mocno niebezpiecznie. Ten kto to zaprojektował to baran nie mający pojęcia ktory chcial się wykazać kosztem wielu istnień ludzkich. Na tradycyjnej drodze z poboczem takich sytuacji by nie było. Szkoda dziewczyny. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  3. A może ten kierowca w Megance pisał smsa albo rozmawiał przez telefon ? Nie zobaczyć radiowozu na bombach ??? To co najmniej bardzo dziwne

  4. 32lata minus 15 to??????????????????

  5. !!!dobre pojazdy Made In France

  6. Glupota ludzka nie zna granic…. wiesz o tym ty idioto…?

  7. 32 lata i już takie.Kto ją przyjął do tej formacji.Czyli jak mówi przedmówca typowa pato!!!!.

  8. W wieku 15 lat i 3 m-ce dokładnie.

  9. Odczytajcie mnie wszyscy. Co by pomógł trójkąt ostrzegawczy w tej sytuacji jeżeli kierujący bezpośrednio przed zdarzeniem rozpoczął manewr zwalniania ruchu widząc oznakowany radiowóz który ma włączone sygnały błyskowe. To teraz wytłumaczcie po co ten człowiek który doprowadził do wypadku ze skutkiem śmiertelnym rozpoczął manewr wyprzedzania wszystkich uczestników ruchu drogowego w tym miejscu. Piszcie mądrze albo wcale bo pewnie Ci co mają dużo do powiedzenia zostali ukarani mandatem za podobne wykroczenia.

Z kraju