Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek podczas naprawy ciężarówki. Kabina opadła i przygniotła mężczyznę

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który naprawiał samochód ciężarowy. Przygniotła go kabina pojazdu. 39-latek zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 12 w miejscowości Stary Franciszków w gminie Opole Lubelskie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w trakcie naprawy samochodu ciężarowego.

Po przyjeździe ratownicy zastali leżącego obok pojazdu mężczyznę. Nie wykazywał on funkcji życiowych. Pomimo podjętej resuscytacji krążeniowo oddechowej nie udało się uratować jego życia.

Jak wstępnie ustalono, 39-latek wykonywał prace przy pojeździe ciężarowym. Abu dostać się w okolice silnika podniósł kabinę pojazdu. Ta w pewnym momencie opadła przygniatając mężczyznę. Najbliżsi widząc co się stało uwolnili poszkodowanego, zmarł on jednak w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

12 komentarzy

  1. Ale jak to opadła kabina do przodu w stronę asfaltu czy do tyłu w stronę naczepy ?? A to po co było ja otwi4rac do połowy i głowę tam wszcząć? Wypadki były są i będą takie jest życie
    …chłop się nie znał i źle otworzył ..zdarza się najlepszym

Z kraju

Sport