690 680 960

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje jedna osoba

W poniedziałek rano na jednym ze skrzyżowań w Chełmie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje jeden z kierowców biorących udział w zderzeniu trzech pojazdów.

Do wypadku doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej ze Szpitalną i Trubakowską w Chełmie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Peugeot 70-letni chełmianin z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego uderzył w samochód marki Volkswagen, następnie wjechał na chodnik uderzając w znak drogowy i stojak dla rowerów, po czym uderzył w kolejny samochód.

Poszkodowany 70-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo prowadzonej reanimacji zmarł. Pozostałe osoby uczestniczące w tym zdarzeniu nie odniosły obrażeń. Kierujący pojazdami, w które uderzył 70-latek były trzeźwe.

Decyzją nadzorującego czynności prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

3 komentarze

  1. Pewnie rower mu wyjechał

    Franio jest tak przewidywalny, że jeszcze 5 min przed wypadkiem wiedziałby, że trzeba pojechać inną ulicą i zgłosić wypadek odpowiednim służbom przed wypadkiem.

    • Przewidzieć wypadku nie potrafię. Ale zgaduję, że połowy wypadków dałoby się uniknąć, gdyby narwani kierujący wychodzili z domu 5 minut wcześniej i kierowali normalnie, a nie jakby ścigali się z biegunką.

    • Przewidywalny ? chyba nie to określenie.

      Franio cytuje te wszystkie „prawdy objawione” z komentarzy, raczej musisz poszukać innego (innych) adresatów…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel