690 680 960

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Samochód osobowy zderzył się z lokomotywą

Na szlaku kolejowym Lublin-Łuków miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Nie żyje kierowca land rovera, który wjechał pod lokomotywę.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 14 w miejscowości Jaski w gminie Radzyń Podlaski. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zderzeniu pociągu z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zlokalizowanym na lokalnej drodze. Jak nas poinformował asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca land rovera wjechał pod lokomotywę.

Wiadomo już, że jedna osoba zginęła na miejscu. Jest to podróżujący samochodem mężczyzna. Na miejscu cały czas trwa akcja służb ratunkowych. Trwa jednocześnie ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku. Czynności te będą prowadzone pod nadzorem prokuratora. Szlak kolejowy Lublin – Łuków jest całkowicie zablokowany.

AKTUALIZACJA: 15:45
Ofiarą jest kierowca land rovera 56-letni mieszkaniec gminy Ulan Majorat. Podróżował sam. Maszynista lokomotywy, 63-letni mieszkaniec Lublina nie odniósł w zdarzeniu żadnych obrażeń ciała.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

17 komentarzy

  1. SMIGLO…. ze zrozumieniem ironii u Ciebie słabiutko…

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas