Tragiczny wypadek na krajowej 12. Droga jest zablokowana

W środę po południu na drodze krajowej nr 12 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje jedna osoba, w miejscu zdarzenia występują duże utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17 na drodze krajowej nr 12 na wysokości miejscowości Bezek Kolonia w powiecie chełmskim, na trasie Piaski – Chełm.

Jak informują służby drogowe, dwa pojazdy potrąciły starszą kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowana piesza zmarła. W chwili obecnej ruch odbywa się objazdem wprowadzonym przez policjantów, przez drogę krajową nr 12, a następnie drogę wojewódzką nr 839, do drogi wojewódzkiej nr 812 przez Rejowiec, a następnie do krajowej 12.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 21.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

13 komentarzy

 1. Niezły kombos.
  Pewnie babina szła środkiem jezdni, nieoświetlona i ja trzepneli.

 2. Ci starsi ludzie to udręka.Często jeżdżę jedną z tras i widzę starszego mężczyznę który idzie pieszo ubrany na czarno i praktycznie środkiem ulicy.Pewnego wieczoru stanąłem i dałem mu opaskę odblaskową i prosiłem aby ją zakładał. Kompletnie nic to nie dało dzisiaj żona jadąc o mało go nie potrąciła gdy auto z naprzeciwka ją oślepiło.Gdzie jest ta piep…ona milicja?Gdy są potrzebni to śladu po nich nie ma bo lepiej stać po krzakach i łapać przestępców którzy w terenie zabudowanym jedzie 62 na godz.Wystawić takiemu delikwętowi mandat 300 zł i się nauczy że po zakupy się chodzi w dzień a nie o 18.

  • 1. 62 km/h przy ograniczeniu do 50km/h to jest wykroczenie, więc z jakiego powodu miało by nie być karane?
   2. Nie słyszałem dawno, żeby ktoś dostał mandat za przekroczenie prędkości o 12km/h.
   3. Jeżeli tak nieznaczne przekroczenie prędkości, Ci nie przeszkadza, więź zachowaj podobną tolerancję dla osoby jadącej (czy nawet wyprzedzającej) lewym pasem z taką prędkością przy ograniczeniu do 50km/h. A sądząc po lekceważącym podejściu do przestrzegania limitów prędkości – podejrzewam, że taki kierujący może Tobie przeszkadzać.
   4. Poruszać pieszo można się tylko w określonych godzinach, natomiast ograniczenia prędkości są bez sensu.

   4 pkt. to uniwersum. Innym zabrońmy, nałóżmy na nich ograniczenia, natomiast ograniczenia nasze olejmy.

  • Polecałabym wysłać żonę na badania do ciemni-to się nazywa „wrażliwość na olśnienie”. Jeżeli oślepiają ją pojazdy do tego stopnia że nie widzi nic na drodze nie powinna jeździć. To ją czyni potencjalnym mordercą.

 3. A co lepsze gdy dojdzie do tragedia to kto jest winny? Kierowca bo wymysły nie dostosował prędkości mógł jechać rowem a nie ulicą i inne pierdo…….nie.

 4. Obowiazek ustąpienia miejsca pojazdowi jadącemu po jezdni. Policja tego nie egzekwuje i takie mamy tragiczne efekty!

  • Pieszy idący poboczem nie ma obowiązku schodzenia z drogi pojazdom. Co innego jeżeli idzie jezdnią (wtedy tak). Ta droga krajowa posiada pobocza. Z obowiązkiem ustępowania miejsca przejeżdżającym pojazdom, jest tak z obowiązkiem umożliwienia wyjazdu autobusowi z przystanku, lub umożliwieniu przejazdu karetce na czerwony. Pieszy jest zobowiązany, żeby zejść. Ale jeżeli nie zejdzie – nie jest jego winą, że kierujący pojazdem źle wykonał manewr omijania pieszego, który nie zszedł z drogi.

   • Normalnie prdolsz jak potłuczony. Mając czerwone światło jestem zobowiązany zatrzymać się i ustąpić pierwszeństwa pojazdom mającym światło zielone. Według Twojego pokrętnego tłumaczenia jak tego nie zrobię to nie moja wina – kierujący pojazdem mający zielone źle wykonał manewr omijania. Bosze, no brawo.

 5. Mieszkam w okolicy. Nie ma nawet kawałka chodnika żeby przejść do przystanku czy z niego wrócić. Często rano jadąc do pracy mijałam młodego chłopaka, ktorego też ledwo było widać, samochody jeżdżą jak świry, na skrzyżowaniu Wierzbica-Rejowiec potrafią wyprzedzać pasem przeznaczonym do skrętu w lewo. To ograniczenie do 70 wcale na nikogo nie działa. W dodatku żadnego przejścia dla pieszych. Skoro ulica jest tylko dla samochodów to niech zadbają o tych pieszych, rowrzystów bo to, że nie mają auta nie znaczy że mają zasuwać po polach, a poruszać się inaczej nie ma jak.

 6. Odblaski odblaskami, ale czy to piesza poruszała się pasami ruchu, czy pojazdy jechały poboczem. Pobocze służy do ruchu pieszych oraz pojazdów wolnobieżnych. Pojazdami biorącymi udział w potraceniu były samochody, więc pojazdy, które powinny poruszać się pasami ruchu, a nie poboczem.

 7. FRANIU idź do szkoły może Cię naucza co to jest pobocze?Bo te twoje durne mądrości na L112 to już osiągnęły szczyty głupoty.Dziwi mnie że Redakcja 112 to jeszcze publikuje,pod każdym materiałem durny wpis Frania.Sorry ale coś tu nie tak……

 8. „Ona”bardziej tępej łychy to nie ma. Jeżeli człowiek ubrany na czarno podkreślę na czarno w nocy idący praktycznie środkiem ulicy jest dla ciebie widoczny w 100 procentach to jesteś nad człowiekiem i są ci wogule światła nie potrzebne.Nocne potrącenia w 90 procentach są spowodowane właśnie tym że pieszych nie widać dopiero na masce.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7509zł -0.68%
  • GBP 5.245zł 0.16%
  • EUR 4.5393zł 0.11%
  • CHF 4.0981zł -0.34%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”