Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje jedna osoba

W poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 824 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje jedna osoba, na miejscu pracują policjanci.

W poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 824 w Parchatce w powiecie puławskim, na trasie Puławy – Bochotnica, doszło do wypadku z udziałem osoby kierującej rowerem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, w zderzeniu pojazdu osobowego z jednośladem śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, policjanci skierowali ruch na objazdy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Osobcie nigdy bym nie wyjechał rowerem wieczorem na jakąkolwiek drogę ,a co dopiero jakąś wojewódzką .Za dużo głąbów za kierownicą zajmujących się wszystkim tylko nie tym czym powinien zajmować się kierowca ,czyli uważnym obserwowaniem drogi

 2. Do kompletu można dodać, że jest też wielu głąbów jeżdżących rowerami bez jakiegokolwiek oświetlenia, a nawet odblasku.

 3. A kamizelka odblaskowa,którą lepiej widać niż lampki rowerowe kosztuje mniej niż 10 z..

 4. Byłem tam. Było to przed 20 więc jeszcze bardzo widno. Rowerzystki (jechały grupą) były profesjonalnie ubrane. Żadnych głąbów nie widziałem. Nieszczęśliwy i tragiczny wypadek.

 5. Cichobiorek cichodajek

  „… w zderzeniu pojazdu osobowego z jednośladem śmierć na miejscu poniosła jedna osoba” – domyślam się, że to pewnie kierowca tego pojazdu osobowego – ostatecznie zasłabł

 6. Bo nawpieprzali wysepek likwidując pobocza.

 7. Karolino- nigdy Cię nie zapomnimy.

 8. kolejne zabójstwo z winy kierowcy, dla uszczegółowienia kierujący wyprzedzał na prostym odcinku drogi zmuszając grupę rowerzystów do zjechania z drogi niestety jednej z rowerzystek nie udało się uniknąć samochodu…..

 9. Widać po większości komentarzy że piszą sami znawcy i specjaliści i „świadkowie” zdarzenia. Czytając wasze komentarze rozumiem też ,że widząc rowerzystów czy pieszych też wyprzedzacie na 3go.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki