690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje 29-latka

W poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 29-latka, która dachowała peugeotem.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 5:20 na drodze wojewódzkiej nr 747 w miejscowości Stare Komaszyce, na trasie Lublin – Opole Lubelskie.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Policjanci ustalili, że kierująca samochodem marki Peugeot 29-letnia mieszkanka gminy Opole Lubelskie jadąc w kierunku Bełżyc na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn wjechała do rowu i dachowała.

W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Opolscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Na miejscu wypadku są utrudnienia, policjanci kierują ruchem.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

58 komentarzy

  1. Pokój jej duszy !

  2. Na nic ludzkość jest straszna. Jak można tak pisać o ludzkim nieszczęściu. A przecież zadno z nas nie przewidzi co się może stać za minutę. Nie znamy ani godziny ani dnia. Czy to jest normalny świat.

  3. Tylko faceci którzy nigdy nie mieli do czynienia z kobietą po porodzie mogą pomyśleć że tydzien po porodzie to kobieta nie może wsiadac za kierownice…. Aż nie mogę tego czytać.Ogarnijcie się! Wyobraźcie sobie że ktoś teraz cierpi. Trzeba współczuć nie ważne z jakiego powodu to się stało!!! Dużo wytrwałości dla dzieci i rodziny[*]

  4. Dajcie spokój. Dziewczyna jechała do szpitala nakarmić swoje dziecko,

  5. Ludzie co za komentarze. Moglo sie wydarzyć wszystko awaria auta cos wyskoczylo na droge a i moze szybko jechala. Ale troche pokory skad wiecie co z wami bedzi jutro albo i nawet dzis. Niech spi spokojnie

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas