Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19. Trzy osoby nie żyją (zdjęcia)

W niedzielę rano na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Zagrody Łukówieckie doszło do tragicznego wypadku. Trzy osoby nie żyją, droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 6 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Zagrody Łukówieckie w powiecie lubartowskim, na trasie Lubartów – Kock. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Po dotarciu na miejsce wypadku służby ratunkowe zastały leżący na dachu, na środku drogi pojazd osobowy. Jak ustaliliśmy, autem podróżowały cztery osoby. Trzy z nich w trakcie dachowania wypadły z pojazdu i w wyniku odniesionych obrażeń zmarły na miejscu. Czwartej osobie udzielana jest pomoc medyczna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd wypadł z drogi i uderzył w przepust, a następnie dachował.

Obecnie droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch skierowano na objazd przez miejscowość Łukówiec.

AKTUALIZACJA

Policja kieruje ruch na objazdy: dla samochodów osobowych przez m. Łukówiec, dla samochodów ciężarowych i autobusów: Lubartów – Kozłówka – Samoklęski – DW809 – Przytoczno – DK48 – węzeł Kock Północ.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19. Trzy osoby nie żyją (zdjęcia)

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 19. Trzy osoby nie żyją (zdjęcia)

(fot. OSP Firlej)

40 komentarzy

  1. Śnieżek,Ty się weź za jakaś robotę,beneficjęcie 500+

  2. W imie zasady „szyPko ale beSpiecznie”… no i pewnie bez pasów bo to dla lamusów…

  3. Ciekawe czy dalej uważają że pasy są dla frajerów i oni zapinać nie muszą…

Z kraju