Tragiczny wypadek motocyklisty. Wjechał w znak, jednoślad wypadł z drogi na pole (foto)

Po tragicznym w skutkach wypadku motocyklisty, występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 63. Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 17:15 w miejscowości Radcze w gminie Milanów w powiecie parczewskim. Na drodze krajowej nr 63, na odcinku Radzyń Podlaski – Wisznice, motocyklista wypadł z drogi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, poruszający się trójkołowym motocyklem mężczyzna, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał na pobocze a następnie pojazd uderzył w znak i wypadł z drogi zatrzymując się na pobliskim polu.

Pomimo natychmiast udzielonej pomocy, nie udało się uratować życia kierującego motocyklem 55-latka. Ofiarą jest mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. nadesłane, policja)

9 komentarzy

 1. Motocykliści są wszędzie, ale znaki drogowe jeszcze wszędziej.

 2. A niektóre znaki są najznadsze

 3. Spełnił swe marzenia.Amen.

 4. Spelnil swe marzenia? Czy wy ludzie jestescie normalni, bierzecie pod uwage to ze rodzina tej osoby to czyta…
  Dla twojej wiadomosci stracil przytomnosc podczas jazdy i uderzyl w ten pieprzony znak.
  Mam nadzieje ze nastepnym razem zanim walniesz jakis tempy tekst ktory godzi w czyjes uczucia to sie zastanowisz kilkanascie razy…..

 5. Równie dobrze mógłby być to twój ojciec,brat albo kolega jadący samochodem,więc te żarty i drwiny z motocyklistów są nie na miejscu.

 6. Spełnił marzenie dostał wylewu podczas jazdy co wy piszecie za durnoty a poza tym vikary szerokości

 7. Jednoślad wypadł z drogi a jechał na trajce, widać że artykuł jakiś „znafca” motocykli pisał…

  • Materiał został zaktualizowany. Artykuł powstał zaraz po wypadku, pierwsze informacje przekazane przez policję mówiły o motocyklu. Stąd też użyte słowo „jednoślad”.

  • Byl moim przyjacielem rozważnym kierowcą po prostu zasłabł dla zainteresowanych śpij w spokoju vikary Ty się módl a nie wypisuj

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie