690 680 960

Tragiczny wypadek na krajowej 74. Jedna osoba nie żyje, dwie trafiły do szpitala

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 74 doszło do tragicznego wypadku. Jedna osoba zginęła w zderzeniu trzech pojazdów.

Do wypadku doszło w poniedziałek koło godziny 22:30 w miejscowości Płoskie, na trasie Zamość – Szczebrzeszyn. W zderzeniu udział brały trzy pojazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierowca audi po wyprzedzeniu kilku pojazdów zjechał na swój pas ruchu i zderzył się z fordem, którego kierowca zaczął hamować. W wyniku zderzenia ford zjechał z drogi i uderzył w słup, audi zaś wypadło na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z volkswagenem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierowca forda zginął na miejscu, do szpitala trafiła pasażerka tego pojazdu oraz kierowca audi. Przez kilka godzin droga była zablokowana, ruch kierowano na objazdy przez Obrocz – Zwierzyniec – Szczebrzeszyn. Ruch na trasie został przywrócony we wtorek nad ranem.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

68-132833

2018-08-14 06:40:12
(fot. Policja Zamość)

9 komentarzy

 1. Pojawił się mi komunikat: Za szybko wysyłasz swoje komentarze. Zwolnij
  To ja na to:
  Za wolno moderujecie. Pracujcie szybciej. 😆

 2. Szaleniec – morderca w audi wyprzedzający naraz kilka pojazdów……

 3. A policja ukochana nawet nie potrafiła kierować ruchem ludzi na objazd stojąc koło cpn na płoskim bo sami nie byli zorientowany w którym miejscu był ten wypadek, tak to jest zamiast pomóc ludziom to nabrali gamoni do policji

 4. A tak sie dobrze tym audi jeździło, tym razem „jakoś nie wyszło”…
  Każdemu sie może zdarzyć – nawet komuś z mojej rodziny (żeby nie było).
  Zwłaszcza jak się komuś „zasłabnie” na umyśle.

 5. Kierowca Forda nie zrobił miejsca mistrzowi kierownicy w aŁdi i za to zapłacił najwyższą cenę. Droga to nie kółko różańcowe.

 6. podać wiek tego kozaka z audi i jakie miał blachy, zakładam, że LZA

  • KIerowca Forda zrobił wszystko jak należy, chciał zrobić miejsce temu idiocie. Kierowca Audi zamiast zabić siebie na czołowym stwierdził że zabije obcą osobę spychając ją z drogi. Do więzienia i tyle, trzeba prewencyjnie posadzić typa żeby ludzie zaczęli w końcu myśleć na drodze. Czasami wypadki po prostu się zdarzają, bo ktoś zasłabnie, bo komuś odpadnie koło, bo ktoś nie zauważy czegoś i można to jakoś zrozumieć – jesteśmy tylko ludźmi – a tutaj mamy przykład z typowym mordercą szpanerem w za mocnym samochodzie.

   • wiadomo skąd był ten kierowca forda ? Wyrazy współczucia dla rodziny [*]

    • Kierowca Forda był wspaniałym człowiekiem, dzisiaj mało jest tak dobrych ludzi. Bezinteresowny, pomocny, kochający. Mieszkał z Zamościu. RiP.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie