Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na krajowej 12. Droga Lublin – Chełm zablokowana

W piątek po południu na drodze krajowej nr 12 doszło do tragicznego wypadku. Jedna osoba nie żyje, trasa Lublin – Chełm jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 19 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Jankowice, na trasie Lublin – Chełm. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej zderzyły się tam dwa pojazdy. W wyniku zderzenia jedna osoba zginęła.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Opel najechał na tył naczepy stojącej ciężarówki. Mężczyzna zginął na miejscu.

W rejonie wypadku pracują funkcjonariusze chełmskiej policji, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana, policja wytyczyła objazd przez Marynin, Pawłów, Rejowiec a następnie drogą wojewódzką nr 812 przez Zawadówkę do ronda Dmowskiego w Chełmie.

2018-07-13 19:51:55
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Cieee, choroba !

  Najechał na tył … czegokolwiek
  Cóż, za gapowe się płaci, czasami nawet życiem.

 2. Okolicznosci wypadków są zawsze te same …jeden lub wiecej idiotów za kierownicą

 3. Wydawać by się mogło, że niewielu zagląda na 112, bo wciąż giną ludzie.

  • Niewielu tu zagląda, bo niewielu przejawia pasję czytania i pisania(komentarzy).
   Dopiero jak ktoś z ich rodziny bęcnie w drzewo, przepust drogowy, albo nie daj Boże, zginie to natychmiast zasiadają do kopjutrów, otwierają 112 i z wytrzeszczem gał, patrzą czy przypadkiem ktoś nie napisał coś złego o jego (jej) ojcu, bracie, mężu żonie, czy kochance*.

   * – niepotrzebne skreślić

 4. Wczoraj jechałem tą trasą, busy z pasażerami wyprzedzają na trzeciego, nikt nie patrzy na znaki, jadą jak wariaci, na tej trasie Policja powinna stać co 2 km. Może kierowcy z Hrubieszowa i Chełma się w końcu nauczą jeździć, a nie gnają na złamanie karku na, po czym na S17 jadą dalej z tą samą prędkością co na niebezpiecznej Piaski – Chełm gdzie mamy ograniczenia 50, 70 a jadą po 120, 140. Banda chamów i ignorantów……..

  • BędzieszMiałWydatek

   Gdzieś mam nagranie sprzed kilku dni, gdzie bezmózgi cemenciak wyprzedza mnie na skrzyżowaniu. Znajdę chwilę to wrzucę na YT

Z kraju

Polityka i społeczeństwo