Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek drogowy pod Radzyniem Podlaskim. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 814 po tragicznym wypadku w miejscowości Niewęgłosz. Na miejscu pracują służby ratunkowe, utrudnienia z przejazdem potrwają kilka godzin.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16 na drodze wojewódzkiej nr 814 w miejscowości Niewęgłosz w powiecie radzyńskim. Jak ustaliliśmy, zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy osobowe – opel i citroen.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń dwie osoby poniosły śmierć – 53-latka kierująca citroenem oraz jeden z pasażerów opla. Dwie osoby zaś z poważnymi obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala.

Droga pomiędzy Radzyniem Podlaskim a Parczewem jest całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Tragiczny wypadek drogowy pod Radzyniem Podlaskim. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

Tragiczny wypadek drogowy pod Radzyniem Podlaskim. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. Za wolno musieli jechać

 2. Przykro…. współczuję rodzinom i jedyne co można powiedzieć to niestety ale brak rozwagi wiele kosztuje. Tu nie ma co oceniać bo życia już nikt nie wróci a niestety na naszych drogach spotyka się różnych kierowców.

 3. Sprawca wypadku był święcie przekonany o tym, że jedzie szybko ale bezpiecznie. Ba, nawet teraz jest o tym przekonany. To, że wypadł ze swojego pasa na czołówkę to wina: krzywej czy źle oznakowanej drogi, mokrego deszczu, ciemnej nocy, nadmiaru fotoradarów oraz linii ciągłych itp., bo oczywiście nie jego, ani tego, że gdyby jechał 20 km/h to wszyscy dojechali by do celu.
  Byli by co prawda 5 minut później, ale by dotarli cało i zdrowo.

  • ironia jest to ze ty tak samo jest przekonany o swej racji jak kierowca o którym wspominasz… pokory nie wiesz czy jutro ciebie to nie spotka kretynie….

   • Kierowca opla 2 promile i dożywotni zakaz poruszania się pojazdami mechanicznym.Co do szybkości bezpiecznej polecam książkę Sobiesława Zasady pod tym właśnie tytułem.

 4. Tzw. Uchodźcy rocznie zabijają w całej Europie tyle samo osób co polscy/bułgarscy/rumuńscy/ukraińscy kierowcy codziennie czy tygodniowo.

 5. A jakieś konkrety? Wiek, płeć ofiar? Z którego samochodu? To może być ważne np. dla rodzin. Policja poinformuje rodziny pewnie jutro jak już i tak wszyscy będą wiedzieli a rodziny nie. Znam z doswiadczenia niestety….konsolencje.

 6. Apokalipsa jest blisko

  Przerażające oznaki skretynienia coraz większej liczby kierowców, nie dociera że gdy pada jest ślisko, a jak się gapi w telefon to drogi nie widać. Małpy za kierownicą…