Wtorek, 20 lutego 202420/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego portiera jednej z lubelskich firm. Znaleziono zwłoki mężczyzny

Dzisiaj rano w jednym ze zbiorników przeciwpożarowych znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak się okazało, to zaginiony w niedzielę 69-latek. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci.

We wtorek rano zakończyły się poszukiwania 69-letniego mieszkańca Lublina, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Jak już informowaliśmy, mężczyzna był portierem w jednej z firm przy ul. Frezerów, na terenie dawnej fabryki samochodów. W niedzielę zauważono, że mężczyzna zniknął. Powinien przebywać w miejscu swojej pracy, tymczasem nigdzie na terenie zakładu go nie było.

O wszystkim zostali powiadomieni policjanci. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili okolicę, gdyż podejrzewano, że np. w trakcie wykonywania obchodu mógł źle się poczuć i potrzebuje pomocy. Nigdzie jednak nie natrafiono na ślad 69-latka. Mężczyzna nie powrócił również do domu i nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Dzisiaj rano zaginiony został odnaleziony. Zwłoki mężczyzny znajdowały się w zlokalizowanym w pobliżu zakładu pracy zbiorniku przeciwpożarowym. Strażacy wyciągnęli go na brzeg, zaś policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny śmierci mężczyzny.

(fot. Google Street View/zdjęcie ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. straszna tragedia. popływać nie poszedł, a samobójstwo przez utopienie się to musi być męczarnia…
  czytając wczorajszy artykuł liczyłem, że znajdzie się w innej części miasta, cały i zdrowy 🙁

 2. Ciebie nigdzie nie zatrudnią analfabeto.

 3. Współczuję rodzinie tego Pana. Bardzo mi przykro. Życzę teraz dużo siły.

 4. Straszna tragedia i nieszczęśliwy wypadek

 5. To zabójstwo.. bardzo dobry człowiek.. poszedł sprawdzić kto się kręci a oni go zabili.. oby ponieśli surowa karę. Nikt nie zasługuje na smierc, chciał pracować a nie siedzieć na zasiłkach, jak niektórzy Polacy, aby wygodniej, bo Państwo da, im się należy. Mówiąc, że zasłużl, bo był cieciem tak samo ty możesz zaslużyć, bo karma wraca! Nie wiesz ile tam pracował, zastanów się za nim coś napiszesz. Bo nigdy nie wiadomo czy Tobie się dziś lub jutro coś nie przytafi idąc ulicą, jadąc samochodem.

  • Zgadzam się całkowicie z tym co Pan napisał. Tragedia, mam nadzieje ze firma będzie na tyle honorowa być chodź trochę wesprzeć rodzine zmarłego- finansowo nawet dokładając do pochówku, życia mu to nie zwróci a może obciążyć nieco najbliższych…

  • Chyba chciał i blokował komuś etat. Komuś młodemu.

 6. Młodzi nie chcą pracować

Z kraju

Polityka i społeczeństwo