Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia w jednym z mieszkań w Chełmie. 14-latek podejrzany o śmiertelne ugodzenie macochy nożem

W sobotę wieczorem w jednym z mieszkań w Chełmie doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje kobieta kilkukrotnie ugodzona nożem. Do sprawy zatrzymano 14-latka.

Jak informuje portal rmf24.pl do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 20 w jednym z mieszkań na osiedlu Działki w Chełmie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o awanturze domowej, podczas której doszło do zranienia nożem przebywającej tam 39-letniej kobiety. Pomimo udzielonej pomocy medycznej kobieta zmarła. Wstępne ustalenia wskazują, że została ona kilkukrotnie ugodzona nożem.

Jak ustalił portal rmf24.pl, 14-latek miał zranić nożem swoją macochę oraz jej 18-letniego syna. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 14-latek uciekł z miejsca zdarzenia, ale został już zatrzymany. Nastolatek przebywa obecnie w szpitalu, gdzie dozorowany jest przez funkcjonariuszy.

W rozmowie z portalem Mariusz Ciarka, rzecznik komendanta głównego policji przekazał, że nastolatek był leczony psychiatrycznie. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

20 komentarzy

  1. wszystko się zgadza Ewelina nie zasłużyła na to …pisza o kłótni rodzinnej a prawda jest taka ze gówniaz planował to od dawna i pisał o tym na profilu szkoda tylko ze nikt nie zareagował odpowiednio…

Z kraju

Sport