Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia podczas naprawy samochodu. Nie żyje młody mężczyzna

W miniony czwartek na terenie gminy Józefów doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje młody mężczyzna przygnieciony przez samochód.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek wieczorem w jednej z miejscowości w gminie Józefów w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z posesji samochód przygniótł mężczyznę.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mężczyzna prowadził prace naprawcze samochodu przy użyciu podnośnika pneumatycznego. W pewnym momencie 20-latek został przygnieciony przez pojazd. Pomimo przeprowadzonej reanimacji życia poszkodowanego mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Mundurowi wstępnie wykluczyli w zdarzeniu udział osób trzecich.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. Ten co też czasem leży pod autem

  Złamana podstawowa zasada bezpieczeństwa ,która brzmi : jak podnosisz auto i pod nie się kładziesz ,to podlóz koło czy cokolwiek żeby cię auto nie przygniotło ,jak podnośnik zawiedzie czy auto z niego spadnie

 2. Nie mam 100% pewności, ale dziś jest chyba poniedziałek?

 3. niestety nie on pierwszy i nie ostatni…każdy lewarek, podnośnik może się zepsuć…zawsze kobyłka,klocek drewniany,pniak,cegły cokolwiek… żeby dać sobie szansę

 4. Szkoda chłopaka. Koło pod próg zawsze i najlepiej robić we dwóch.

 5. Dziadek ze slamsowa

  Ostatecznie utłukł go samochód, ale pewnie miał choroby współistniejące np. nierozwagę (delikatnie mówiąc).

 6. Witam w klubie

 7. wadliwe podnośniki

  Też miałem podobną sytuację, po zdjęciu koła włożyłem głowę między tarcze hamulcową a nadkole, i zerwał się lewarek oryginalny z vw golfa, mianowicie nakrętka trapezowa. Skończyło się na otarciach i stłuczonej krtani, ledwo złapałem oddech. Co by było, gdyby czaszka była akurat w miejscu gdzie była szyja? mózg rozwalony.

 8. Szkoda chłopaka. Brak doświadczenia i życie stracone. Współczucia dla rodziny i bliskich

 9. Ludzie… dajcie już spokój. Chłopak zapłacił za swoją nierozwagę najwyższą cenę. Wyrazy współczucia dla jego bliskich.

 10. Nie można potępiać selekcji naturalnej.

Z kraju

Sport