Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trafił do aresztu za znęcanie się nad konkubiną

30-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Policjanci ustalili, że mężczyzna znęcał się nad partnerką. Za przestępstwo znęcania się grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym i agresywnym mężczyźnie, który wszczął awanturę domową. Co więcej miał się również znęcać nad partnerką.

Na miejscu interwencji policjanci zatrzymali agresora i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna znęcał się nad swoją konkubiną stosując przemoc psychiczną, fizyczną oraz groził jej popełnieniem przestępstwa.

Agresor usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś ofiarą przemocy domowej?

Jeśli ktokolwiek wykorzystuje swoją przewagę fizyczną, psychiczną lub instytucjonalną, zmuszając drugiego człowieka do określonych zachowań lub wyrządza mu krzywdę, to jest to przemoc. Nie usprawiedliwiaj i nie tłumacz przemocy.

Jeśli jesteś jej świadkiem, bądź też posiadasz wiedzę na temat osób, które mogą być jej ofiarami, zareaguj.

Jeśli czujesz, że czyjeś bezpieczeństwo jest zagrożone – nie zastanawiaj się – natychmiast wezwij Policję, dzwoniąc na numer alarmowy 112. Możesz również zadzwonić na „Niebieską Linię” pod numer 800 120 002, gdzie możesz uzyskać informacje o tym jak pomóc ofierze przemocy w rodzinie, jak reagować na przemoc oraz o miejscach i formach pomocy w twojej najbliższej okolicy

7 komentarzy

 1. Zutylizować chwasta żeby się nie rozmnożył!

 2. … trochę pijak , trochę brutal , ale w łóżku czarodziej … twoja konkubina

 3. Fątaś (ozdobny męski)

  Takie zgłoszenie o nietrzeźwym i agresywnym mężczyźnie, który ośmielił się wszcząć awanturę domową, to świetna recepta na zamianę męża, czy kochanka na inny model.
  Niekoniecznie lepszy.

 4. Bo łobuz kocha najbardziej.

 5. Peżot jeden?

 6. Może na początku lubiała później już nie chciała.

 7. dość PISu i pseudo polityce rodzinnej przybywa Patologi

Dodaj komentarz

Z kraju