690 680 960

Toyota z przerobionym numerem VIN zatrzymana na granicy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód osobowy marki Toyota o wartości 120 tys. zł. Autem podróżował obywatel Ukrainy.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, kiedy to na drogowym przejściu granicznym w Zosinie, na kierunku wyjazdowym z Polski, samochodem osobowym marki Toyota RAV4 próbował przekroczyć granicę 37-letni obywatel Ukrainy.

Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze Straży Granicznej zauważyli ślady ingerencji w pole numeryczne VIN auta. W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Kierowca został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom policji, zaś odzyskany pojazd zabezpieczono na służbowym parkingu.

W tym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości prawie 5 mln zł.

(fot. NOSG)

5 komentarzy

  1. Zaraz radziecka propaganda będzie miała pożywkę.

  2. Więcej im dawać!!!!

  3. A Ty profilaktycznie już stajesz w obronie?? Poczytaj statystyki z KILKU LAT wstecz, kto jakie narodowości popełniają najwięcej przestępstw w Polsce to się dziwisz?? Tu nie trzeba rosyjskiej propagandy, przecież wiadomo ze 24 letni mężczyzna tym samochodem na front wracał na wojnę ,albo z darami, prawda?

  4. Obywatel UA. Cóż przecież na pewno potrzebuje tego samochodu do walki z najeźdźcą. Puśćcie biedaka…

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas