690 680 960

Toyota wjechała na skarpę i uderzyła w drzewo. Dwie osoby poszkodowane (zdjęcia)

Dwie osoby zostały poszkodowane w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na ul. Janowskiej w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14:30 na ul. Janowskiej w Lublinie. W rejonie ul. Koło samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący pojazdem marki Toyota starszy mężczyzna jechał ul. Janowską w kierunku ul. Krężnickiej. Po pokonaniu łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, wypadło z drogi, wjechało na skarpę i uderzyło w drzewo.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące toyotą. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Częściowo nieprzejezdny jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. Toyota Yaris staje się powoli odpowiednikiem Fiata Uno. Ich kierujący, niezależnie od tego, czy to dziadek w kapeluszu i okularach, czy baba to stan umysłu.

 2. Toyota wzięła i wjechała na skarpę i uderzyła w drzewo… A kierowca co robił???? Włączy autopilot??? Czy może bezstresowe wychowanie zastosował i pozwolił toyocie wjechać na skarpę i uderzyć w drzewo????

 3. Całe szczęście że skarpa była… I nie ucierpiał nikt np pieszy lub inny użytkownik drogi…

 4. I dobrze że drzewo zatrzymało… Bo jakby wyskoczył na drugą stronę skarpy????

 5. brawo dla tego pana

  Babcia ,to że zemdlał ,to go w żaden sposób nie tłumaczy …jak ktoś ma problemy ze zdrowiem ,to się nie siada za kierownice …tym razem się udało ,nastepnym razem wjedzie w kogoś i będzie tragedia …i co wtedy powiesz ? że też zemdlał i to juz nie pierwszy raz ? .Droga to nie szpital ,gdzie sobie można „zemdleć ” i nikomu się z tego powodu nic nie stanie

 6. Witam widział jak Pomagali Mu Z samochodu Wysiąść był przytomny w połowie sam wysiadł i trochę bluzgal że mu pomagają może byl w szoku może tak już ma

 7. szkoda tylko, że nikt nie pofatygował się do najbliższego miejsca zawracania pokierować ruchem, tylko bandżaj się niezły zrobił i kolejnych kilkadziesiąt trudno-groźnych sytuacji wisiało w powietrzu

 8. prawko zabrane bo następnym razem zasłabnie na czołówkę ?

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas