690 680 960

Tłumaczył, że narkotyki i leki są na jego wyłączny użytek. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie (zdjęcia)

Policjanci z Łukowa i Siedlec zatrzymali 32-letniego łukowianina, który posiadał narkotyki oraz kilkadziesiąt opakowań różnych leków i preparatów. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że narkotyki i wszystkie leki są na jego wyłączny użytek.

Policjanci z jednostki w Łukowie i Siedlcach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 32-letniego mieszkańca Łukowa. Mundurowi w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny natrafili na prawie kilkaset gramów amfetaminy i kilkadziesiąt gramów marihuany.

Co więcej, funkcjonariusze znaleźli też u 32-latka kilkadziesiąt opakowań różnych leków i preparatów. Okazało się, że mężczyzna nie miał pozwolenia na dopuszczenie do obrotu „farmaceutyków”. Tłumaczył policjantom, że narkotyki i wszystkie leki są na jego wyłączny użytek. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie niedozwolone środki.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli też od 32-latka 50 tysięcy złotych. Mężczyzna już usłyszał w prokuraturze zarzuty. Za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków i naruszenie przepisów Prawa farmaceutycznego grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 32-letniego łukowianina środek zapobiegawczy. Co najmniej najbliższe trzy miesiące młody mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym.

(fot. Policja Łuków)

12 komentarzy

 1. A w takim mieście jak lublin kilogramy dziennie sprzedają i nikogo nie złapią

  • Bo tak trzeba ?

   Się nie podszywają kacapie pod ludzi, do których masz pretensje.
   Sam sprzedajesz a innych w to mieszasz. Każdy wie, jaki rozpruty jesteś i nie będziesz miał lekko. Twoje życie wymaga dużo wysiłku by je wyprostować. Więc zamiast tracić czas na internet idź się ogarnij. Trochę Ci to zajmie więc nie trać czasu na wymyślanie sposobu na wyładowanie wewnętrznej frustracji tylko połóż się spać albo wstań z łóżka i idź

   • Zabolało dilerskiego syfa ha ha ha

   • Od około 2 lat na okolicznych wsiach dużo mniej ćpają. Chciałoby się pochwalić policję i inne służby, ale…żuczki zamiast wozić do domów, konsumują towar prawie na miejscu, aby niczego w razie wpadki nie mieć przy sobie.

 2. To chyba jakiś prezes banku się zaopatrywał – skąd tam te 500? xD

 3. Brawo Policja! Takie chwasty trzeba wyrywać pojedynczo i z korzeniami.

 4. Bo tak trzeba ?

  Nie można mieć pretensji do Policji, wykonują swoją pracę.
  Niestety nadal działa siatka ludzi, którzy donoszą Policji co się dzieje albo co usłyszeli
  Nie każdy zdaje sobie sprawę ilu plotkarzy ma blisko siebie.
  Jak to tajemnice nic już dla nikogo nie znaczą. Ludzie gadają za naszymi plecami. Każdy kłamie KAŻDY i jeśli wierzysz, że ktoś Ciebie nie okłamuje to chociaż trafił Ci się inteligentny okaz, ciekawe kto kim manipuluje w takim związku. Zastanów się, bo możesz niedostrzegać czegoś co masz przed oczami
  Kiedy zdasz sobie sprawę, że tylko TY jesteś odpowiedzialny za swoje życie, TY masz dostęp do lodówki pełnej jedzenia i nielimitowany zastrzyk gotówki to przestaniesz się przejmować konsekwencjami i staniesz się łatwym celem.
  Zaczniesz popełniać błędy, powiesz o swoim małym biznesie komuś kogo nie do końca znasz, albo grał przed Tobą by zdobyć Twoje zaufanie.
  Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi – zapamiętaj to na zawsze i czytaj dużo. Myśl, rozwija wyobraźnię przestrzenną w mózgu w tym mięśniu w kształcie orzecha włoskiego.
  Swędzi – goi się

 5. Likwidować te śmieci brawo policja.

 6. Bo tak trzeba ,człowieku co ty bredzisz ? chyba faktycznie jesteś kryminalistą ,jakiż to biznes wymaga takiej dyskrecji ? normalną działalność to się rejestruje w urzędzie . Kwestia czasu jak i ciebie złapią .

 7. Bo tak trzeba po ip cię znajdziemy.

 8. gdzie w Lbl mdma podpowiedzcie please…

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas