Terenowe zbiórki krwi na Lubelszczyźnie. Wiadomo już, gdzie się odbędą w przyszłym tygodniu

W Lublinie, Modliborzycach, Annopolu , Komarowie, Rozkopaczewie oraz w Tomaszowicach będzie w przyszłym tygodniu możliwość oddania krwi. Zbiórki prowadzone będą zarówno w lokalach, jak też w krwiobusach.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie w przyszłym tygodniu przeprowadzi kolejne zbiórki krwi na terenie województwa lubelskiego. We wtorek krew będzie można oddać przy Centrum Symulacji Uniwersytetu Medycznego przy ul. Chodźki w Lublinie. Ambulans będzie czekał na parkingu ośrodka, zaś rejestracja dawców nastąpi w godz. 10.00-14.00

W piątek krwiobus stanie przed posterunkiem policji przy ul. Piłsudskiego 58A w Modliborzycach. Tutaj dawcy będą mogli się zgłaszać od godziny 8.30 do 12.00. W sobotę w godzinach 9.00 – 13.00 zbiórka krwi odbędzie się przed urzędem gminy w Kamionce w powiecie lubartowskim a także na rynku głównym w Annopolu w powiecie kraśnickim.

Z kolei w niedzielę dawcy krwi mogą się zgłaszać do Domu Kultury w Komarowie przy ul. ul. Rynek 15, do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozkopaczewie a także na parking przed kościołem w Tomaszowicach. Rejestracja dawców potrwa do godziny 13.00.

(fot. RCKiK)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika