Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Temu kierowcy strasznie się śpieszyło? Zobacz, co zrobił na drodze (wideo)

Wczoraj na jednej z ulic w Świdniku kierowca pojazdu osobowego ominął stojące przed przejściem dla pieszych pojazdy, a następnie kontynuował jazdę do najbliższego skrzyżowania. Po drodze zignorował fakt, że do przejścia zbliżała się piesza.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Świdniku około godziny godz. 15:30. Na przesłanym do nas nagraniu widać niebezpieczną sytuację w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Kosynierów, w pobliżu skrzyżowania z ul. gen. Okulickiego.

Jak wyjaśnia nam Czytelnik, na ulicy utworzył się korek ze względu na opuszczone szlabany na przejeździe kolejowym. W pewnym momencie, na filmie, widać kierowcę osobówki, który nie miał zamiaru czekać na rozładowanie się zatoru na ulicy przed przejazdem i postanowił ominąć pojazdy stojące m.in. przez przejściem dla pieszych.

Przy okazji zignorował zbliżającą się do przejścia pieszą, a następnie na najbliższym skrzyżowaniu skręcił w lewo. Oceńcie sami zachowanie tego kierowcy.

37 komentarzy

  1. idiota na calego na policje podany?

  2. Napiszcie za jakiś czas czy został ukarany i jaki mandat dostał.

  3. Jak czytam te wszystkie komentarze to zastanawiam się kto was zrobił

  4. Z informacje wynika że po 24 godz. Policja nic jeszcze nie robila

  5. Biznesmaan zza wschodniej granicy, tylko tu jeszcze nie wie, że nie idzie opłacić tych co tam opłacał.

  6. To zależy kim jest ten gość,bo ja jak bym tak zrobił dostał bym conajmniej 2,5tys mandatu i conajmniej 10 punktów,a ten jeśli jest kimś ważnym,dostanie pouczenie.

  7. Przecież to nic nowego, w tamtym miejscu to codzienność…

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo