690 680 960

Tchórzew: Jedna osoba ranna po zderzeniu auta osobowego z dostawczym

W sobotę rano w miejscowości Tchórzew na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia auta osobowego z dostawczym. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9 w Tchórzewie na drodze krajowej nr 19. Kierujący osobowym volvo, jadąc w kierunku Radzynia Podlaskiego zderzył się z dostawczym mercedesem poruszającym się w tą samą stronę. Jak wstępnie ustalono kierowca mercedesa chciał skręcić z drogi krajowej na lokalną, prowadzącą do miejscowości Tchórzew Kolonia. W tym momencie doszło do zderzenia z volvo, znajdującym się z tyłu mercedesa.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kierowca volvo trafił do szpitala. W rejonie zdarzenia przed kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. Auta przepuszczano wahadłowo.

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu iledzisiaj.pl2015-07-25 12:33:50
(fot. iledzisiaj.pl)

Jeden komentarz

  1. Nie wiem z jakiego powodu kierowca tego volvo trafił do szpitala. Może się przeziębił, bo w samochodzie to raczej nie ucierpiał. No chyba, że pas bezpieczeństwa zapięty za plecami… ale w takim przypadku, to powinien być ratowany za własne pieniądze.

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej