Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

„Taxi” wypadło z jezdni, uderzyło w barierki i zatrzymało się na boku. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

W czwartek rano na al. Tysiąclecia w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 8 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości Młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w metalowe bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca opla poruszał się od strony Świdnika. Na łuku jezdni nie dostosowała prędkości do panujących aktualnie warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, auto wpadło w poślizg i zjechało na pas zieleni, uderzyło w bariery, a następnie przewróciło się na bok.

Kierowcę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane Michał, Marcin\lublin112.pl)

23 komentarze

  1. Magiczne miejsce. Chyba żaden inny odcinek w Lublinie nie obfituje taką ilością cyrkowych akcji w wykonaniu podlubelskich głupków w ich ledwie nadających się do użytku gratach.

  2. Mieliśmy „rondo blacharzy”, które nie było rondem, mamy „rondo z pniakiem”Myślę, że dobrym byłoby nazwać ten fragment drogi „Zakrętem idiotów”. już kilka takich miejsc w kraju zostało ochrzczonych :).

    • Zapomniałem dodać. Może stały monitoring tego miejsca zamontować i puszczać filmiki z akrobacjami pajaców.

  3. i znowu ten filar. Film by nakręcił z tego co widział i przyjął na siebie.

  4. A kierowca polski czy murzyński?

  5. Krzysio Bolciarz ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo