Taksówkarze zbulwersowani ograniczeniem ruchu taksówek na Starym Mieście

Do naszej redakcji zgłosili się taksówkarze zbulwersowani wprowadzeniem zakazu ruchu taksówek na Starym Mieście w Lublinie. Miasto odpowiada, że klienci taksówek mogą przemieścić się pieszo do miejsca, gdzie będzie oczekiwał na nich transport.

73 komentarze

  1. Bardzo dobrze, szczególnie dla tego chama, który trąbił na mnie jak robiłem zdjęcie. I jeszcze tekst „nie wodzisz, że jadę? Zabrałem mu te cenne minuty… no może 20 sec, ale on miał pewnie tyle zleceń, że jak w latach 80-tych ludzie stali w kolejce przy słupku TAXI, a on bohater sam jeden w mieście musi ich wszystkich porozwozić. Nigdy, ale to nigdy nie przyjechałem ani nie wracałem ze starego miasta taksówką. Wysiadam lub wsiadam przy katedrze lub na placu zamkowym. Ludziom nic nie będzie, przejdą się.
    Wspomniany niepełnosprawny może poprosić Straż Miejską o pomoc jak ma uzasadnione trudności w poruszaniu się po bruku. Lub wzorem z Zamościa, można zadzwonić do SM i poinformować o wjeździe na Stare Miasto po osobę niepełnosprawną.

    • Uważasz mądrołku, że poinformowanie o zamiarze popełnienia wykroczenia zwalnia od odpowiedzialności za jego popełnienie? Zakaz to zakaz.

  2. Dobrze ktoś kiedyś powiedział że człowiek taksówkarzem może się stać zawsze ale odwrotnie nigdy. Jak widać ta grupa zawodowa zadowolona by była chyba tylko wtedy gdyby miała uprawnienia co najmniej jak pojazdy uprzywilejowane.

  3. I bardzo dobrze!

  4. Nadchodzi weekend niech „szlachta sobie przybomni lub wygoogla co oznaczają znaki Taxi i Taxi przekreslone, zaparkujecie to podymacie koła.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie