SZTUCZNA INTELIGENCJA POTRAFI JUŻ WIĘCEJ NIŻ NAM SIĘ WYDAJE. JAKĄ ROLE ZAGRA W TWOIM BIZNESIE?!

Żyjemy w świecie zanurzonym w technologii i elektronice. Dziś smartfony mają większą moc obliczeniową, niż ta wykorzystana przez Amerykanów do wysłania w 1969 roku człowieka na Księżyc. Robotyka i automatyka wchodzi w życie człowieka coraz głębiej.

A czy Ty zastanawiałeś się już, jak coraz powszechniejsza robotyka, może wpłynąć na automatyzację stanowisk pracy? No tak, slogan: W PRZYSZŁOŚCI ROBOTY ZASTĄPIĄ LUDZI zapewne nie jest Ci obcy. Być może nawet zajrzałeś na kilka stron internetowych, przejrzałeś kilka artykułów, zdobyłeś informacje na ten temat z różnych źródeł. Ale co teraz? Czy jesteś już na 100% pewny, jak będzie wyglądał sposób wykonywania pracy w niedalekiej przyszłości? Gdzie TY widzisz siebie i swoje działania zawodowe za kilka lat? A może myślisz, że to tylko chwilowa moda i sztucznie nakręcany temat? Jaką rolę widzisz w swojej firmie/organizacji dla  robotyzacji, sztucznej inteligencji? A może w robotyce dostrzegasz źródło budowy długookresowej przewagi konkurencyjnej?

Jeśli czujesz, że temat SI nie jest Ci do końca znany, to masz szansę, na własne oczy, zobaczyć oraz posłuchać niesamowitych ekspertów, zajmujących się tematyką automatyzacji i nowych technologii w różnych biznesach.

Już 6 czerwca kolejne szkolenie z cyklu ML Business Training. Na jednej scenie zaprezentują się: Wiesław Bartkowski – projektant i badacz systemów złożonych, twórca pionerskich na polskim rynku programów kształcenia łączących informatykę z naukami humanistycznymi; oraz Andrzej Wodecki – doktor nauk fizycznych, absolwent studiów MBA. Obecność takich prelegentów zapewnia ogromną dawkę merytorycznej i przystępnej wiedzy.

Bądź na tym wydarzeniu, które odbędzie się już 6 czerwca w Lublinie. Temat SI jest jeszcze mało znany, ale coraz częściej poruszany w kręgach biznesowych. Nie zostawaj z tyłu, ale bądź w czołówce przedsiębiorców, dla których sztuczna inteligencja w biznesie nie jest obca!

Jeśli prowadzisz biznes, bądź pracujesz w firmie, która chce się rozwijać to jest to wydarzenie dla Ciebie!

Nie ważne w jakiej branży działasz. Być może produkujecie produkty? Albo świadczycie usługi dla klientów indywidualnych lub ich firm? A może jesteś fotografem, agentem ubezpieczeniowym, zajmujesz się nieruchomościami, czy może prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą ? Tego nie wiemy. Ale wiemy, że ze szkolenia dowiesz się, jak Twoja firma może funkcjonować już dziś i jak za kilka lat powinna działać!

Buduj skutecznie strategię swojej przewagi konkurencyjnej.

ORGANIZATOR: INFO MAGAZYN LUBELSKI- najszybciej rozwijające się pismo w województwie lubelskim.

Zgłoś swój udział :

http://magazynlubelski.pl/szkolenia

więcej informacji :

[email protected]

tel. 515 09 24 30

link FB

https://www.facebook.com/events/327835267875840/

 

 

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie