690 680 960

Szkolne Święto Rodziny w Firleju. Oczywiście nie mogło zabraknąć kwiatka dla mamy (zdjęcia)

Po raz kolejny w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Firleju odbyło się Święto Rodziny. Wychowankowie przygotowywali się do tego wyjątkowego dnia od dawna.

W piątek 26 maja w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Firleju zorganizowane zostało szkolne Święto Rodziny. Była to już IX edycja tego wydarzenia. Z tej okazji do placówki przybyli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i krewni uczniów.

Gości powitała dyrektor Ośrodka Helena Chadaj, podkreślając jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina. W podziękowaniu za miłość, troskę i poświęcenie, uczniowie zaprezentowali rodzicom i opiekunom uroczystą część artystyczną oraz okolicznościową wystawę prac plastycznych pn. Moja Rodzina. Wręczyli także własnoręcznie wykonane upominki jak też zaprosili na słodki poczęstunek, przygotowany przez uczniów szkoły branżowej.

W trakcie wydarzenia odbyły się warsztaty plastyczne, w ich trakcie uczestnicy mieli okazję wykonać wyjątkowy kwiatek dla mamy i taty. Był też czas na zacieśnienie więzi rodzinnych podczas wspólnych zabaw integracyjnych i rekreacji na placu szkolnym w otoczeniu jeziora i sosnowego lasu. Tradycyjnie, wśród atrakcji, były lody i wata cukrowa, a na zakończenie wszyscy posilili się pieczonymi kiełbaskami.

Jak podkreśla dyrektor Ośrodka Helena Chadaj, wydarzenie zorganizowano dzięki wsparciu firm: Solbet, Stella Pack, Bempresa i Banku spółdzielczego w Lubartowie.

(fot. nadesłane)

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.3622zł 0.32%
  • GBP 5.2997zł 0.03%
  • EUR 4.6065zł -0.03%
  • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas