Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po inwentaryzacji, sześciu pracowników usłyszało zarzuty. Za okradanie swojego pracodawcy (zdjęcia)

Terespolscy policjanci zatrzymali sześciu pracowników jednej z firm na terenie gminy Terespol. Mężczyźni podejrzani są o kradzież m.in. elektroniki, odzieży i drobnego sprzętu. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 50 000 zł.

Policjanci z Terespola zajmowali się sprawą kradzieży towarów na terenie jednej z firm w gminie Terespol. Sprawa wyszła na jaw podczas inwentaryzacji, a łupem sprawców padła m.in. elektronika, odzież i drobny sprzęt na kwotę około 50 000 zł.

– Sprawcy rozerwali kartony z towarem kradnąc wartościowe przedmioty. Sprawą zajęli się kryminalni terespolskiego komisariatu. Już wstępne ustalenia wskazywały, że udział w tym zdarzeniu mogą mieć pracownicy tej firmy. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia sześciu mężczyzn w wieku od 30 do 62 lat. W trakcie przeszukań ich miejsc zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli część skradzionego towaru – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty. Policjanci zabezpieczyli od nich też gotówkę na poczet przyszłych kar i grzywien. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

13 komentarzy

 1. PiS kłamcy i złodzieje

  To jest nic w porównaniu do polityków którzy okradają naród i kłamią

  • Napisz co ukradli lub w czym oszukali cię a nie oskarżasz jak bolszewik a REDAKTOR nie reaguje

   • Gdzie jest Lotos? Gdzie są pieniądzę za paliwo, które miało zawyżoną cenę na maksa? Gdzie pieniądze z KPO? Gdzie pieniądze za Turów? Gdzie pieniądze z polskiego ładu? Gdzie pieniądze z komisji smoleńczyków? Gdzie są pieniądze za wybory kopertowe? Gdzie są pieniądze za wycięte lasy? Kto płacił prezesom CPK, którego nie ma? Kto zarządowi elektrowni jądrowej, której nie ma? Jakim prawem brat obajtka kupił nieruchomości za 10% wartości? Gdzie jest Polskie złoto przywiezione z UK? Do jutra bym wymieniał ale ty nigdy tego nie pojmiesz. PIS TO ZŁODZIEJE!!!

  • Jak tak cię uwiera np. rzekome 70 milionów za wybory kopertowe, to zadaj sobie trud i policz, ile strat w mediach publicznych narobił podpułkownik minister wyłączając sygnał? Ile kar umownych do zapłacenia, procesów sądowych czeka media publiczne za zerwanie kontraktów reklamowych, nie mówiąc o utraconych korzyściach z tytułu spadku oglądalności po zainstalowaniu tam nowej ekipy?

   • a przepraszam bardzo kto krzyczał „koperty śmierci”? ! Tak naprawdę to wina peło że te wybory się nie odbyły ! Kidawa wpadka błońska miała żenujące 3 % poparcia. Więc pod przykrywką paniki przy corono świrusie pełowcy to wykorzystali i nie pozwolili ne te wybory ! Ot cała prawda :/ żenada

   • Pomijamy wybory kopertowe bo to małe zło w tej stajni Augiasza. Kto, jak i gdzie ustalał przetargi na naprawy i budowy dróg, które były wykonane za pisu? Wy widzicie te drogi co zbudowali i naprawili? Czy wy widzicie stan i jakość tych dróg oraz napraw? Czy widzicie jaką tandetą jest to co zrobili? Jak złamiecie nogę albo urwiecie koło to dopiero zrozumiecie.

  • Jestem problemem Tuska

   Czekaj czekaj Ruda Wrona da ci już nauczycielom dała

 2. Dziadunio z Willolowa

  Bo kraść trzeba umieć, a nie na rym pał brać fanty i może jeszcze ogłaszać po internetach do sprzedania. Tymczasem wielu pracodawców systematycznie okrada pracowników małą łyżeczką, w białych rękawiczkach, na przykład „pan zostanie 15 minut dłużej, bo pilne zamówienie jest”, przerwa obiadowa czy na odpoczynek dla oczu przy pracy przy komputerze często jest tylko na papierze. Mało kto pójdzie z tym do inspekcji pracy, a w skali firmy miesięcznie na wszystkich pracownikach nalatuje kilkanaście – kilkadziesiąt godzin, co pomnożone nawet przez stawkę minimalną daje już konkretne pieniądze.

 3. co to jest w porównaniu z PISem Miliony dla TVP , do Rydzyka , mieszkania kupowali po 35 tys , chyba też się zapiszę to sie dorobię razem z PISem

  • Dziadunio z Willolowa

   Mega tłumaczenie! Z pewnością przekona odpowiednio rozgrzanego sędziego. Teraz niech każdy złodziej się tak tłumaczy – ten samochód to drobniaki, to nieistotne, szkoda na to czasu sądu…

 4. Chyba znowu pomyliłem proszki

Dodaj komentarz