690 680 960

Sześć osób nielegalnie przekroczyło granicę. Wśród zatrzymanych dwójka dzieci

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Lubyczy Królewskiej zatrzymali w rejonie granicy państwa sześć osób. Obywatele Iraku oraz obywatel Wielkiej Brytanii znaleźli się nielegalnie na terytorium Polski.

Do zatrzymania doszło w minioną środę w rejonie miejscowości Dyniska Nowe w powiecie tomaszowskim. Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas obserwacji terenu za pomocą urządzeń zauważyli grupę osób. Zatrzymani to rodzina (obywatel Wielkiej Brytanii, obywatelka Iraku wraz z dwójką dzieci) oraz dwóch obywateli Iraku.

Osoby dorosłe, które nielegalnie przekroczyły granicę państwa, zostały ukarane karą grzywny. Z uwagi na fakt, iż obywatel Wielkiej Brytanii razem z żoną oraz dwójką dzieci spełniali wymogi uprawniające ich do pobytu na terenie Unii Europejskiej, zostali zwolnieni.

Dwójka mężczyzn, obywateli Iraku, nie posiadających przy sobie dokumentów uprawniających ich do pobytu na terytorium RP, została przekazana służbom granicznym Ukrainy.

2018-05-19 19:54:04
(fot. NOSG)

4 komentarze

  1. Co za informacja, na Włoskiem wybrzeżu właśnie wylosowało 350 zdrowych murzynów z Konga. Dostali obiad, ładowarki do telefonów i poszli piechotą dalej.

    • w niemczech dostaną zaległy socjal za pół roku i białą kobiete nawet dwie, muszą tylko je sobie z tłumu wybrać

  2. Ten „obywatel” Wielkiej Brytanii to pewnie Brytyjczyk z dziada pradziada.

    • Widocznie to brytyjska odmiana obywatela gorszego sortu (jak z dziada), a jak z pradziada, to bardzo złego sortu.

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas