Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Szedł przez centrum Lublina i dewastował, co mu wpadło pod rękę. Sprawcą niespełna 17-latek

W środę w nocy w centrum Lublina strażnicy miejscy zatrzymali 17-latka, który zdewastował między innymi znak oraz wygrodzenie remontowanej kamienicy. Młody wandal został przekazany w ręce policjantów, którzy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Wczoraj około godziny 2.50 dyżurny Centrum Monitoringu Wizyjnego powiadomił Straż Miejską Miasta Lublin, że na ulicy Zielonej młody mężczyzna uszkodził znak drogowy.

Nieco wcześniej ten sam mężczyzna rozbił plastikową szykanę przy ulicy Świętoduskiej oraz przy ulicy Zielonej zniszczył wygrodzenie przy remontowanej kamienicy.

Dyżurny Centrum Monitoringu Wizyjnego wskazał strażnikom miejsce, w które udał się sprawca. Na Placu Mieczysława Alberta Krąpca strażnicy ujęli niespełna 17-letniego młodzieńca.

Nastolatek przyznał się do spowodowania uszkodzeń. Dyżurny Straży Miejskiej Miasta Lublin powiadomił rodziców sprawcy, natomiast strażnicy przekazali nieletniego policjantom z I Komisariatu Policji w Lublinie, którzy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112.pl)

25 komentarzy

 1. Oczywiście mała szkodliwość społeczna czynu….

 2. Powiadomili rodziców .. dobry żart .. ojciec schlany leży w barłogu .. matka schlana w kuchni .. i po wytrzeźwieniu przeprowadzą rozmowę wychowawczą z „synkiem”. Q*wa mać, na komisariacie powinni mu taki wpiernicz dać że do końca życia bałby się deptać trawniki.

  • Eee tam schlani. Zajęci pracą i mnożeniem dochodów, żeby synalek miał dostatnie życie.

  • żebyś się nie ździwł. Wcale nie musiał być z pato rodzinki. Teraz małe szczy le z donrych domów wyprawiają takie rzeczy że głowa mała. Stosują się do słynnch słów owsika „róbta co chceta”:/ + bezstresowe wychowanie i oto efekty.

  • współczuję rodziny, weź się chociaż za brata, może jeszcze wyjdzie na ludzi

 3. Zrozumiałem: szedł i dewastował, młody wandal został „capnięty” i przekazany w ręce policjantów, którzy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Czyli już teraz razem z policjantami dewastują dalej.

 4. Agresywny i pobudzony.Należało by go wykastrować,ukotów i posów pomaga.

 5. tak się robi coś we łbie od tych coraz bardziej podłych ” piw ” w plastikowych butelkach.

 6. Patologia nic dodać nic ująć. Dalej wypłacać +500, +800, +300 na podręczniki, (które w tym przypadku nic nie dały). Zobaczymy co będzie dalej

  • zamilcz durna kobieto , wszystko to jest potrzebne , czekamy na listonosza jak na zbawienie świata.

  • Elya, wierz mi, powiadam Ci zaprawdę, że nawet wśród gorliwych zwolenników pana Donalda, nie słyszałem, żeby któryś powiedział: „Ja żadnych plusów nie biorę, dopóki je daje te wstrętny, niekochany PiS.

 7. Czy zastosowano przynajmniej paralizator podczas zatrzymania?

  • Censeo, Ty nie wiesz o czym mówisz !!!
   Jeśli by tak się stało to policjanci już by nie byli policjantami.
   Taki mamy „klimat” prawny.

 8. Dodać należy, że był chrzczony i jest gorliwym katolikiem

  • Nooo, może nawet panu „dobrodziejowi” w czynnościach służbowych pomagał, a idąc uśmiechał się i wszystkim, dzień dobry mówił.

  • Skąd to wiesz ?

   • Chcesz to masz...

    A stąd, że większość Polaków to katolicy z przymusu. Już kilkutygodniowe dzieci wlecze się przed oblicze (pożal sie Boże) „sługi bożego, a ten w imieniu samego Boga leje dzieciątku wodę na głowinę i mówi: „Abracadabra, hokus-pokus, chcesz, czy nie, jesteś już nasz”.

 9. Oby zgnił w więzieniu.

Dodaj komentarz

Z kraju