690 680 960

Szczekarków: Seat uderzył w ogrodzenie posesji. Nie żyje 24-latek

W miejscowości Szczekarków w gminie Wilków doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W zderzeniu auta z ogrodzeniem śmierć poniósł 24-latek.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem około godziny 19 w Szczekarkowie w gminie Wilków. 24-letni mężczyzna jadąc seatem, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Niestety pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia 24-latka.

Funkcjonariusze policji ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Większy widok mapy2014-11-16 10:37:12
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Kaśka z kurnej chaty

  Niedowiarkom, jak komu dobremu, jeszcze raz powtarzam:
  Samochód jest dobrym, albo nawet bardzo dobrym sługą, ale złym panem i tak jak wyżej kończy się panowanie samochodu nad kierowcą.

 2. No i dobra jednego mniej i nie zamierzam z tego powodu się rozczulać.Ciekawe ile było we krwi alkoholu.

 3. Jakież to było ogrodzenie?! Lany żelbeton? Może na seata nie trzeba bardzo dużo, ale większość ogrodzeń posesji jednak poddaje się przed samochodem, a nawet motocyklistę rzadko uśmierci.

 4. Dobrze że nikt postronny nie ucierpiał .

 5. Przy fakcie propo on zachował samochód nie był bardzo rozbity plot też kierowca był trzeźwy znał dobrze drogę . Uderzenie nie było aż tak silne po wyglądzie tego samochodu . Poduszki nie wystrzeliły i sam na miejscu niedowierzałem jak to mogło się stać trochę tańczył tyłem na wcześniejszym zakręcie i przybrał pobocza a dalej juz wiadomo wysoki samochód.

 6. Szkoda chlopaka zycie bylo przed nim!!!!! A reszta sie nie liczy!!!!!! I nie piszcie glupot. Teraz cierpi rodzina!!!!!

 7. Szkoda chlopaka zycie bylo przed nim!!!!! A reszta sie nie liczy!!!!!! I nie piszcie glupot. Teraz cierpi rodzina!!!!!

  Ale nikt mu krzywdy nie zrobił , zrobił ją sobie sam !!!! i jak pisałem wyżej ”Dobrze że nikt postronny nie ucierpiał ”

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas