Świetny występ młodych piłkarzy z Lublina (zdjęcia)

W miniony weekend młodzi piłkarze Vrotcovii Lublin (rocznik 2011) zwyciężyli w mocno obsadzonym turnieju Gigant Smile Cup w Legionowie. Wynikiem tego jest awans na międzynarodowy turniej Twin Cities Serock Cup.

Młodzi piłkarze wystawili do boju dwie drużyny – Czarną i Czerwoną. Po fazie grupowej obie ekipy awansowały do grupy mistrzowskiej i czekały na pojedynki o miejsca 1-4. Ostatecznie lepszy wynik odnotowali Czarni, którzy wygrali wszystkie swoje mecze i ostatecznie zwyciężyli w całym turnieju, natomiast kolegom z Czerwonego składu pozostała radość z czwartego, chociaż tak bardzo nielubianego przez sportowców miejsca.

– Chłopcy ciężko pracują na treningach, dlatego jesteśmy w stanie grać jak równy z równym z silnymi drużynami z dużych, renomowanych ośrodków piłkarskich – powiedziała po wygranym turnieju trener Vrotcovii Lublin pani Żaneta Jędrzejewska.

Młodzi piłkarze pokonali między innymi Juventus Academy Warszawa, czy Varsovię Warszawa, w której pierwsze kroki stawiał kiedyś Robert Lewandowski. Młodym piłkarzom gratulujemy świetnego występu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. Brawo !!!! A my miejmy nadzieję że dzięki tym piłkarzom , za kilka lat Motor opuści trzecią ligę i awansuje do drugiej .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy