Strzelił w plecy właścicielowi kantoru z Kraśnika. Tadeusz G. ma mieć na koncie 18 zabójstw

Odbywający karę dożywotniego pozbawienia wolności Tadeusz G., skazany za zabójstwo pięciu właścicieli kantorów oraz trzech Ukraińców, ma zdaniem prokuratury więcej ofiar na sumieniu. Łącznie może to być nawet 18 osób.

Tadeusz G. dowodził głośnym w całym kraju gangiem kantorowców. Wraz z kompanami napadali na właścicieli kantorów, przy czym ich działanie było niezwykle brutalne. Najpierw strzelali do swoich ofiar, a dopiero później przystępowali do kradzieży gotówki. W większości przypadków zabijali bez celu, gdyż nie upewniali się wcześniej, czy ich ofiara ma przy sobie gotówkę. W latach 2005 – 2007 dokonali pięciu zabójstw: w Kraśniku, Tarnowie, Myślenicach oraz Piotrkowie Trybunalskim, a dwóch kolejnych usiłowali dokonać. Ostatecznie został on kilka lat temu skazany na karę dożywocia. Potem udowodniono mu kolejne zabójstwa, w tym trójki Ukraińców.

Jednak jak się okazało, Tadeusz G. ma mieć więcej ofiar na sumieniu. Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie zakończył właśnie kolejne śledztwo przeciwko ośmiu członkom gangu. Prokurator oskarżył Tadeusza G. o kierowanie zabójstwem, dokonanie 5 innych zabójstw oraz trzech rozbojów, w tym z użyciem niebezpiecznych przedmiotów w postaci kijów bejsbolowych. Wszystko miało miejsce w woj. świętokrzyskim. Za dokonanie jednego zabójstwa odpowiedzą przed Sądem: Piotr J., Sylwester J. oraz Mirosław K. Oskarżonemu Adamowi K. prokurator zarzucił popełnienie dwóch zabójstw.

Przestępcy zabijali swoje ofiary nawet z błahych powodów: rozliczeń finansowych, nieporozumień, nieodpowiedniego zachowania czy też zaczepienia kobiety. Jedna z ofiar zginęła tylko dlatego, że siedziała w samochodzie z inną ofiarą. Zabójstwami eliminowano również z rynku konkurencję. Sprawcy strzelali przede wszystkim w głowy swoich ofiar, często też w klatki piersiowe. Trwa jednocześnie inna sprawa sądowa, w której Tadeusz G. podejrzany jest o kierowanie zabójstwami kolejnych osób. Oznacza to, że licząc sprawy, w których został już skazany, trwające oraz postawione zarzuty prokuratury, mężczyzna ma być odpowiedzialny za zabójstwa 18 osób.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)
2018-07-04 21:06:35

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Za dużo filmów typu chłopaki z ferajny się naogladali. Towarzystwo, narkotyki czyli wszytko co tam było oprócz tego że to 21 wiek i to juz na sucho nie ujdzie.

 2. I takiego śmiecia utrzymywać do końca jego dni ? Przecięż to chwast do wyrwania!

  • Na starość, o ile dożyje jej w pierdlu, jeszcze go wypuszczą i pozwolą umrzeć po za więzieniem, bo stwierdzą, że jest na tyle niedołężny, że i tak nikomu już krzywdy nie zrobi. Dożywocie to żadna kara dla takiego zwyrola, w stanach zaaplikowali by mu truciznę i umierał by w cierpieniach, a przy tym się zesrał. I tak, to nie jest wcale taki humanitarny środek egzekucji jak Wam wszystkim wpajają, nawet najwięksi zwyrole przed i podczas wykonywania takich egzekucji miękną i boją się tego. Nie na darmo wcześniej się ich przygotowuje i psychicznie nastawia.

 3. no to teraz pewnie dostanie 18 krotne dozywocie …takie chwasty powinni od razu utylizować a nie utrzymywać w wiezieniu na koszt nas wszystkich

 4. super zdjęcie hukowca za 5 stów!!!::)

  • Właścicielka używanej prezerwatywy

   Taki „hukowiec” jak na fotce potrafi zrobić bardzo gustowny otworek np. w czółku napastnika.
   Pomyliłeś się Waść.

 5. Kto nie jest za karą śmierci powinien czuć się wspołwinny śmierci tych osób.

  • Aaron Fleischman

   Zwłaszcza w USA kara śmierci skutecznie odstrasza bandytów od dokonywania zabójstwa, prawda?

   A jak skazany, tak jak Tomasz Komenda, okazuje się niewinny, to rozumiem, że nie miałbyś żadnych moralnych oporów przed posłaniem niewinnego człowieka do piachu?

   • Ty durniu

   • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Panie Aron… – nawet jakby się sąd pomylił raz na 100 przypadków skazania na KS to i tak byłoby to korzystniejsze dla społeczeństwa niż do końca życia karmić kilkuset bandytów, morderców i innych odszczepieńców.

    • Zgodziłbym się tylko gdybym miał gwarancję, że wszystkie te pomyłki dotyczyłyby Twoich bliskich. W końcu nikt poza tobą nie jest gotowy na takie poświęcenie.

 6. Tym wszystkim „humanistom ” powinien taki zwyrodnialec wymordować całą rodzinę ,to może w końcu by im przeszedł ten „humanitaryzm” w traktowaniu takich zwyrodnialców …od razu kula w łeb dla takich …chociaż to dla nich zbyt słaba kara ,bo to szybka śmierć ..dla nich powinien byc zarezerwowany jakiś bardziej wyrafinowany sposób pozbawienia ich życia …taki zeby poczuli ze zdychają

 7. Wszyscy Tadeusze jakich znam są psychiczni

 8. gwerty masz zadatki na psychopatę , lepiej idz na terapię bo kto wie co w przyszłości zamalujesz

 9. i dlaczego nie ma kary śmierci?? jestem ZA

 10. Cwaniaczki ze wsi Lublin , ciekawe czy jakbyś stanął z nim twarzą w twarz to powiedzialbyś mu w oczy że jest chwastem . Prędzej byś narobił pod siebie ! Jakbyś trochę posiedział w dole z mruwkami to byś płakał i całował go po stopach żeby Ci darował życie !

  • Ciekawe, czy cwel ma wydziargane na szyi TDK. Dla niewtajemniczonych małolatów, takie kasety były w peweksie. Ścierwo powinno być utylizowane, a niestety z „chłopcami” będzie w cwelgrodzie zabawiać się do końca swoich dni na koszt społeczeństwa. Cweluch odważny z „klamką” w gabli. Ciekawe, czy byłby taki odważny na tatami, na solo…

  • czekajcie lokalny gonzo się wypowiedział, już trochę posiedział w dole z mrówkami (przy okazji tak się piszę mrówki, analfabeto) kilkukrotnie robiąc pod siebie, przez płacz całując nie jedne stopy więc wie co mówi, taki kozak to pewnie ze stolicy pedałów nad wisłą która była zabitą dechami i łajnem usmarowaną osadą rybacką gdy lbn od dekad cieszył się prawami miejskimi

 11. Wiklinowy Nocnik

  kara smierci

 12. Jak tu gadać o odwadze jak wszędzie przedłużenie ręki i w kilku, ciekawe Lewis czy sam byś nakozaczył mając giwere pół metra od łba .

 13. W takich przypadkach powinna byc kara śmierci, Po co takich żywić skoro nie ma wątpliwości ci do winy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.886zł 0.26%
  • GBP 5.0607zł 0.06%
  • EUR 4.589zł 0.25%
  • CHF 4.2742zł 0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach