Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Strzelali, aby pomóc Arkowi w rozprawieniu się z nowotworem (zdjęcia)

W niedzielę w Osówce odbyła się impreza charytatywna, której celem była zbiórka pieniędzy na leczenie chorego na nowotwór Arka Krakowiaka. Każdy mógł spróbować swoich sił na strzelnicy, a także wziąć udział w licytacjach. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.

Podczas dzisiejszej imprezy, która odbyła się w Osówce, można było pomóc choremu Arkowi Krakowiakowi rozprawić się z nowotworem. Na tamtejszej strzelnicy, każdy mógł zostać darczyńcą i spróbować swoich sił podczas strzelania z broni palnej pod okiem instruktorów.

Na głodnych czekała żołnierska grochówka oraz pieczona kiełbasa. Można było również sprawdzić swoją wiedzę z pierwszej pomocy przedmedycznej.

W trakcie charytatywnego spotkania, była okazja do zobaczenia wystawy broni palnej, wzięcia udziału w licytacjach, zaś najmłodsi mogli postrzelać z karabinka pneumatycznego z lunetą oraz karabinków ASG. Charytatywny piknik strzelecki wsparli także policjanci z garnizonu lubelskiego. Dochód ze sprzedanych cegiełek zostanie przekazany na leczenie Arka „Jaskra” Krakowiaka.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Zapewne fajna i szlachetna inicjatywa, szkoda że redakcja informuje po imprezie.

  2. Wiadomość w porę.

  3. jakby ludzie mieli jakieś prawdziwe zainteresowania i rzeczywistych znajomych a nie TV, internet i „znajomych” w sieci – mających siebie nawzajem w dup*e , wówczas może by gdzieś wyszli, zobaczyli coś ciekawego.

    Super impreza!!!! tylu aut (myślę, że koło 100 non stop na parkingu) to ja nigdy tam nie widziałem

Wiadomości z info112