Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Strzelała z procy dla zabawy w okna szkoły i internatu (wideo)

24-latka używając procy i kulek z tworzywa strzelała z procy w okna szkoły i internatu szkolnego. Została zatrzymana i postawiono jej zarzut zniszczenia mienia.

Kilka dni temu policjanci z Kraśnika otrzymali informację o strzelaniu w kierunku budynku szkolnego i przylegającego do niego internatu przez nieznanego sprawcę. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze potwierdzili uszkodzenia kilku szyb i przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki.

Kilka dni później doszło do kolejnych strzałów, w wyniku czego interweniujący policjanci wkroczyli do wytypowanego mieszkania i zastali tam 24-letnią mieszkankę gminy Szastarka. W wyniku przeszukania ujawnili u niej procę oraz kulki z tworzywa.

Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty uszkodzenia mienia. Według jej wyjaśnień, działała dla zabawy. Prokurator zaproponował jej karę roku prac społecznych oraz obowiązek naprawienia szkody, na co kobieta się zgodziła. Na szczęście, nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

(fot. wideo Policja Kraśnik)

12 komentarzy

  1. Kiedyś barany to kamieniami w szkołę rzucały, ale o procy nie słyszałem.

  2. 24 lata i zabawa procą? Świat staje się niepoważny.

  3. Za strzelanie procą po szybach 24-latce bransoletki? No chyba, że chciała sama 🙂

  4. A co z Jaworkiem? Nadal dzielna policja go szuka?

  5. Kulki z tworzywa? Znacznie lepiej latają kulki ze stali łożyskowej. No, w ostateczności gładkie kamyczki.

  6. To z pewnością jakaś straszliwa trauma wywołała ten czyn.

  7. To Krasnik. 5g zawładnęło jej mózgiem.

  8. „24-latka używając procy i kulek z tworzywa strzelała z procy w okna szkoły i internatu szkolnego” – to chyba oczywiste, że używając procy i strzelała z procy.

  9. Która szkoła? Rej czy trójka?

  10. Nikt jej nie chciał strzelić?