690 680 960

Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego. W środku znajdowały się butle z gazami (zdjęcia)

W nocy z wtorku na środę w Poniatowej doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

Do pożaru doszło w środę po godzinie 2 w nocy w Poniatowej. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest budynek gospodarczy.

Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z JRG PSP w Opolu Lubelskim oraz OSP Poniatowa-Miasto, OSP Kraczewice, OSP Poniatowa Wieś i OSP Kowala Pierwsza. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali rozwinięty pożar w drewnianym budynku gospodarczym.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu czterech prądów wody w natarciu. Ze względu na panujące duże zadymienie ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. W trakcie akcji ratownicy wynieśli z pomieszczeń budynku butle z gazami technicznymi.

Po ugaszeniu ognia strażacy przeprowadzili prace rozbiórkowe dachu, który groził zwaleniem. Jak przekazują strażacy, przypuszczalną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

(fot. KP PSP Opole Lubelskie)

2 komentarze

  1. Pnw miasto ciudow
    Moje Miasto moja inspiracją hahha

  2. Tera pacz pan tu: ” Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego.” i „Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest budynek gospodarczy.”. Do tej pory podobnej rozrywki dostarczał mi Dziennik Wschodni, w którym chyba gimnazjaliści pisują – tyle jest byków stylistycznych, składniowych, ortograficznych czy merytorycznych, ale będę i tu zaglądał częściej.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie