690 680 960

Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego. W środku znajdowały się butle z gazami (zdjęcia)

W nocy z wtorku na środę w Poniatowej doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

Do pożaru doszło w środę po godzinie 2 w nocy w Poniatowej. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest budynek gospodarczy.

Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z JRG PSP w Opolu Lubelskim oraz OSP Poniatowa-Miasto, OSP Kraczewice, OSP Poniatowa Wieś i OSP Kowala Pierwsza. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali rozwinięty pożar w drewnianym budynku gospodarczym.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu czterech prądów wody w natarciu. Ze względu na panujące duże zadymienie ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. W trakcie akcji ratownicy wynieśli z pomieszczeń budynku butle z gazami technicznymi.

Po ugaszeniu ognia strażacy przeprowadzili prace rozbiórkowe dachu, który groził zwaleniem. Jak przekazują strażacy, przypuszczalną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

(fot. KP PSP Opole Lubelskie)

2 komentarze

  1. Pnw miasto ciudow
    Moje Miasto moja inspiracją hahha

  2. Tera pacz pan tu: ” Strażacy walczyli z pożarem budynku gospodarczego.” i „Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest budynek gospodarczy.”. Do tej pory podobnej rozrywki dostarczał mi Dziennik Wschodni, w którym chyba gimnazjaliści pisują – tyle jest byków stylistycznych, składniowych, ortograficznych czy merytorycznych, ale będę i tu zaglądał częściej.

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas