Strażacy jechali na akcję, zderzyli się z jeepem (zdjęcia)

W sobotę po południu w miejscowości Wola Zadybska doszło do zderzenia pojazdu straży pożarnej z autem osobowym. W miejscu kolizji występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Wola Zadybska w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu straży pożarnej z autem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że strażacy jechali na akcję i na łuku drogi kierujący wozem strażackim zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie doszło do zderzenia z jeepem.

W rejonie zderzenia pojazdów występują utrudnienia w ruchu, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Więcej zdjęć zobaczycie tutaj: deblinnews.pl

(fot. deblinnews.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Strażne. Znaczy straszne. To że jedziesz na sygnale i do akcji nie znaczy że możesz szaleć jak pirat panie strażak kierofca. Czas pracę zmienić bo zagrażasz.

 2. lepiej 3 minuty później niż wcale nie dojechać na akcję! Żenujące! Za dużo kasy idzie na tą straż ostatnio bo nowe domy mają zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci różnicówki więc im więcej nowych domów tym mniej kasy na straż powinno iść!

 3. Dlaczego nie podajecie z jakiej OSP bu ten dzielny druh? Jak obstawiają jakąś kolizję to jest cały spis OSP z okolicy? Tak samo jak na jakiejś wichurze jest kolizja to piszecie mieszkaniec gminy x nie ustapił a jak w Żukowie coś się stanie to cisza pytam dlaczego.

 4. Trzeba wytrzeć nosek i po krzyku.

 5. No dobra ale co dalej w takim przypadku…?? dom się pali czy auto jakieś, a ci się zderzyli i nagle stają piszą papierki albo co gorsza czekają na policję? Q…a ! Zamiast lecieć na akcję?? Aha bo już teraz pożar nie ważny?! Ja rozumiem, kolizja była ale można załatwić to później, bo ile to uszkodzonych wozów strażackich jest?? uciełķby? Schował się ? Noo… nie !

 6. Na szczęście straż była już na miejscu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku