690 680 960

Straż Ochrony Kolei: Niespokojona noc na obszarze kolejowym w naszym regionie

Minionej nocy funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei mieli ręce pełne pracy, głównie za sprawą nietrzeźwych osób.

Terespol

Patrol Straży Ochrony Kolei z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Małaszewiczach podczas wspólnej służby z funkcjonariuszem Policji z KP-Terespol w działaniach „Kontrola Przejazdów Kolejowych” w rejonie stacji Terespol o godzinie 21:10 na ul.Wyszyńskiego zatrzymano do kontroli rowerzystę lat 19, od którego było czuć woń alkoholu. Rowerzystę przewieziono do KP Terespol gdzie został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Pierwsze badanie 1,17 mg/l, drugie badanie 1,12 mg//l. Dalsze czynności prowadzi Komenda Policji Terespol.

Tego samego dnia patrol Straży Ochrony Kolei z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Małaszewiczach podczas wspólnej służby z funkcjonariuszem Policji z Komendy Policji Terespol w działaniach „Kontrola Przejazdów Kolejowych” w rejonie stacji Małaszewicz na ul. Kolejarzy o godzinie 23:50 zatrzymano do kontroli samochód osobowy ford escort. Od kierowcy było czuć woń alkoholu. Ujętego przewieziono do KP Terespol gdzie został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Pierwsze badanie 0,45 mg/l, drugie badanie0,46mg//l. Dalsze czynności prowadzi KP Terespol.

Sokule

W sobotę o godzinie 21:20 dyżurnego z posterunku w Małaszewiczach powiadomił dyżurny ruchu z posterunku Sokule, że na przystanku osobowym Sokule
trzech mężczyzn zakłóca ład i porządek poprzez głośne używanie słów wulgarnych, spożywają alkohol kopią w wiatę na peronie chodzą po torowisku.
Na miejsce wysłano patrol Straży Ochrony Kolei z Małaszewicz, który ujął 3 mężczyzn spożywających piwo na peronie, od których było czuć woń alkoholu. Nie byli agresywni. Ujęci nie posiadali dokumentów tożsamości dowieziona do Komendy Miejskiej Policji Biała Podlaska, gdzie zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, Daniel K. wynik 0,45mg/l, Bartłomiej C. wynik badania 0,72mg/l, Dawid Ś. wynik badania 0,88mg/l. Dwóch z nich zostało ukaranych mandatami.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas