Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w metalowe bariery (zdjęcia)

We wtorek rano na drodze krajowej nr 82 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w metalowe bariery.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8:30 w Łęcznej na drodze krajowej nr 82 w ciągu ul. Jana Pawła II. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi.

Policjanci ustalili na miejscu, że kierująca pojazdem marki Renault, 28-letnia mieszkanka Łęcznej jadąc w kierunku Lublina wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w balustrady i słupki ochronne.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut droga była częściowo nieprzejezdna. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w metalowe bariery (zdjęcia)

Straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w metalowe bariery (zdjęcia)

(fot. Policja Łęczna)

13 komentarzy

  1. Jakis czas temu rano tam sam jechałem i faktycznie w tym miejscu lubi sie zrobic szklanka, zlapalem lekki poslizg ale udalo sie wyprowadzic. Tutaj dziewczyna nie miala szczescia, ale dobrze ze wszyscy cali i nikt trzeci nie ucierpiał, bo to by dopiero było nieszczęście.
    A w komentarzach sami fachowcy, pokonujacy rocznie 1000 km pewnie , ale muszą się dowartościować, ze ktos miał skuchę 😀

  2. Każdemu może się zdarzyć, nawet doświadczonemu kierowcy. Ciekawe czy wszyscy komentujący są tacy idealni. Najważniejsze, że nic poważnego się nikomu nie stało!

  3. Zza klawiatury i anonimowo to jeden tutaj lepszy od drugiego. Fachowcy od osądzania.

Z kraju