690 680 960

Starsza kobieta zginęła potrącona przez pociąg. Ustalają, co robiła na torach

Nie udało się uratować życia kobiety, którą dzisiaj przed południem potrącił pociąg. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia bada teraz prokuratura.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 11 w miejscowości Sarnów w gminie Stanin w powiecie łukowskim. Na szlaku kolejowym Łuków – Dęblin pociąg potrącił kobietę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, strażacy z Łukowa oraz Woli Bystrzyckiej, policja a także straż ochrony kolei.

Jak wstępnie ustalono, kobieta weszła na tory i została potrącona przez pociąg towarowy. W wyniku tego doznała rozległych obrażeń ciała, które okazały się śmiertelne. Ofiarą jest 74-letnia mieszkanka gminy Stanin.

O wszystkim powiadomiona została prokuratura. Teraz pod jej nadzorem policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności oraz przyczyn tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot lublin112- zdjęcie ilustracyjne)
2018-05-04 19:00:26

9 komentarzy

 1. Moze miala dosc samotnrgo zycia?

 2. miała dość życia w Polsce – wspaniałej Polsce z Kaczyńskim na czele.

  • Ulzyj sobie wreszcie i wskocz pod pociąg? Postaw sie ‚koluniu’ na miejscu tego maszynisty, który nic nie może zrobić żeby zapobiec tragedii. Polska jest jaka jest pod obecnymi rządami, każdy ma swoje zdanie, trzeba to uszanować, dlatego właśnie mamy demokrację. Ale silenie sie na komentarze tego typu świadczą o tym, że jesteś typową umyslowa ameba aspirujaca na inteligenta… ‚koluniu’.

   • Myślę, że bajeczny, kolorowy świat rondli i patelni to dla ciebie miejsce na odpowiednim poziomie niewiasto.
    Nie porzucaj go. Wszystko co poza nim, wykracza poza twoją percepcję i zdolność pojmowania.

    • Czuć w powietrzu pot, krew i łzy, przecież musisz odpisać, tylko jak!? Nie jestem kobietą i nie życzę żadnej, żeby miała z tobą do czynienia. Gamoń zawsze pozostanie gamoniem, na wieki wieków amen

    • Czyli jest gorzej niż myślałem. Zniewieściały dewiant próbujacy rozpaczliwie bronić swojego durnego wpisu przebierając się w ochronne damskie ciuszki. Zgiń przepadnij pomyłko ewolucji.

 3. Prawdziwy Polak bez PIS i PO

  w tym chorym kraju

 4. może ktoś ją tam pozostawił…

  • Cimcirymci, eciu peciu

   Pragę zauważyć, Szanowna (ny) „di”, że w naszej niewątpliwie kochanej Ojczyźnie, zwanej dalej Polską, najczęściej spotykanym „pozostawianiem”, jest zwyczaj „pozostawiania” noworodków typu homo sapiens.
   Starsi, oczywiście z różnych przyczyn raczej sami się „pozostawiają”.
   Jedni, tak jak już ktoś tu wspomniał mają dość samotnego życia, a inni życia w ogóle, ale bywa, że ktoś bardzo „zmęczony” podnoszeniem do ust flaszki bierze szynę kolejową za podusię i zasypia sobie tam jak we własnym łóżeczku.
   Jak było z opisaną babunią, Bóg jeden wie.
   Żal i babuni, i pana maszynisty.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie