690 680 960

Staranowała radiowóz i zaczęła uciekać. Przewoziła narkotyki

Pościg policji za 25-latką przewożącą narkotyki. Kobieta nie zatrzymała się do kontroli, uderzyła w radiowóz i uciekała ulicami Łukowa.

W czwartek funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, w trakcie działań związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jedna z kobiet może posiadać przy sobie znaczną ilość środków odurzających. Ponieważ 25-latka znajdowała się w Łukowie, nawiązali kontakt z tamtejszą komendą i wspólnie postanowili ją zatrzymać. Na jednej z ulic partol dał jadącej kobiecie znaki do zatrzymania się do kontroli, jednak kierująca je zlekceważyła i zaczęła uciekać.

W trakcie próby ucieczki uderzyła także w policyjny radiowóz. Kobieta po kilkuminutowym pościgu została zatrzymana. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili przy niej ponad 60 gramów amfetaminy. 25-tlatka została zatrzymana do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Następnie funkcjonariusze ustalili, że kobieta może przechowywać więcej narkotyków u jednego z mieszkańców gminy Radzyń Podlaski. W trakcie przeszukania jego posesji policjanci zabezpieczyli dodatkowo ponad 56 gram marihuany. Okazało się, że 38-latek był jej stałym klientem. Kobieta usłyszała już zarzuty udzielania oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających. Wczoraj wobec niej prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu Grozi jej kara do 10 lat więzienia.

(fot. KWP Lublin)
2015-04-04 10:52:10

22 komentarze

  1. „Prokurator zastosował areszt”??? Red. pewny jesteś?

  2. dla d*****i takich jak ty powieszenie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!