Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kraśnik: Czołowe zderzenie auta osobowego z ciężarowym. Dwie osoby trafiły do szpitala AKTUALIZACJA

Przez kilka godzin całkowicie zablokowana była droga krajowa nr 19 w Kraśniku, po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 2 w nocy na ulicy Janowskiej w Kraśniku. Na łuku drogi zderzyły się czołowo samochód osobowy z ciężarowym. Następnie ciężarówka zjechała z drogi, wpadła do przydrożnego rowu i zatrzymała się w przepływającej obok rzece.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym zostały przetransportowane do szpitala.

Przez wiele godzin droga krajowa nr 19 w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Ruch kierowano na objazdy przez Słodków. Obecnie wciąż trwają czynności związane z uprzątnięciem miejsca wypadku, jednak pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Kraśniccy policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA: 15:00

Jak ustaliliśmy, do wypadku doprowadził kierujący fordem focusem mężczyzna. Na łuku drogi, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką.. Kierujący Daf-em mężczyzna, obywatel Białorusi, widząc jadący wprost na niego pojazd, usiłował uniknąć zderzenia zjeżdżając na pobocze. Jednak próba ta się nie powiodła i zestaw wpadł do rowu. Jak się okazało po badaniach w szpitalu, poszkodowani nie doznali poważniejszych obrażeń ciała.


Większy widok mapyKraśnik: Czołowe zderzenie auta osobowego z ciężarowym. Dwie osoby trafiły do szpitala AKTUALIZACJA
Kraśnik: Czołowe zderzenie auta osobowego z ciężarowym. Dwie osoby trafiły do szpitala AKTUALIZACJA
Kraśnik: Czołowe zderzenie auta osobowego z ciężarowym. Dwie osoby trafiły do szpitala AKTUALIZACJA

(fot. AutoHol Kraśnik – Dziękujemy!)
2015-04-04 11:26:22

7 komentarzy

 1. w porównaniu z katastrofą malezyjskich linii lotniczych to jest po prostu nic.

  • To jak on to zrobil nie widzial tira czy co? Samobujca? Powinien pokryc wszystkie koszta calej imprezy! A jakby zamiast tira jechal bus z ludzmi??

   • Luźny fątaś od szlafmycy

    Noo, a jakby zamiast busika z dziećmi, odbywała się pielgrzymka do jednej z licznych matek boskich, albo pani przedszkolanka wywlekła by z 30 przedszkolaków na wiosenną przechadzkę…
    Straszne, doprawdy mówię Wam, STRASZNE !

 2. Tak jest wyprzedzać ile się da ! kierowcy idioci !

 3. A skąd wiadomo, ze wyprzedzal? W tekscie pisze, ze nagle zjechal na drugi pas ruchu. Faktem jest nieszczęście jakie spotkali rodziny na swieta.

 4. Gdyby był tor…..

 5. Troche dziwne ze nie ma nawet najmniejszego sladu po hamowaniu a od miejsca zderzenia kierowca tira pojechal prosto w rów (na dosc dlugim odcinku drogi ani nie hamowal ani nie skrecil)

Z kraju

Polityka i społeczeństwo