690 680 960

Chełm: Pedofil podawał się za szkolną pielęgniarkę. Nakłaniał nastolatkę do intymnych zdjęć

Lubelscy kryminalni wraz z policjantami z Chełma i Łodzi zatrzymali mężczyznę, który podawał się w sieci za pielęgniarkę i namawiał 12-latkę do przesłania intymnych wyznań i zdjęć. 27-latek usłyszał już zarzuty.

Na policję w Chełmie zgłosiła się kobieta, która poinformowała mundurowych, że za pomocą komunikatora internetowego ktoś nawiązał kontakt z jej 12-letnią córką. Osoba ta podając się za szkolną pielęgniarkę poprosiła nastolatkę o skaleczenie się w palec a następnie o przesłanie intymnych zdjęć.

Policjanci z Chełm i Lublina ustalili, że osoba, która kontaktowała się z 12-latką to mieszkaniec Łodzi.

– Przy wsparciu policjantów z KMP w Łodzi zatrzymano 27-letniego mężczyznę. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania oraz miejsca pracy, policjanci zabezpieczyli komputery oraz elektroniczne nośniki pamięci. Ze wstępnej analizy zabezpieczonych dowodów wynika, że mężczyzna na swoim koncie może mieć znacznie więcej tego typu przestępstw. Jak się okazało 27-latek w 2012 roku karany był już za podobne przestępstwa i posiadał zakaz kontaktowania się z małoletnimi, również za pośrednictwem Internetu – informuje st. sierż. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

W piątek 27-latek usłyszał zarzuty nakłaniania małoletniej za pomocą komunikatora internetowego do wykonania innej czynności seksualnej. Wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego w kwocie 10 tys. złotych.

Mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa. Śledczy analizują zabezpieczone nośniki.

2015-04-04 10:59:31
(fot. wideo KWP Lublin)

9 komentarzy

 1. Powinien, głupek, zostać księdzem-katechetą – to by było profesjonalne rozwiązanie jego problemu. Miałby szwedzki stół i żadnej odpowiedzialności. A tak wybrał się na amatorszczyznę i teraz posiedzi. Oby długo. I ciekawe, czemu nie zamknęli odszczepieńca po pierwszym razie. Przecież wszyscy wiedzą, że oni się nie zmieniają…

  • Mickey skoro dla ciebie każdy ksiądz to pedofil to ja tez wrzucę cie do jednego worka, na takich powinno sie właśnie urządzać dżihad.

 2. Wysoki jak brzoza , a głupi jak koza, dewiant.

 3. Pan Cieć z Alei Lubartowskiej w Lublinie k/Świdnika

  Nakłaniał małoletnią do wykonania innej czynności seksualnej – pójdzie siedzieć
  Tymczasem nasze lubelskie galerianki za WYKONYWANIE takich i „innych” czynności seksualnych, biorą ciuchy, albo pachnidełka, a ich sponsorów jakoś nikt nie chce zamykać w kozie.
  Ten straszny człowiek opisany w artykule, pewnie za mało obiecywał.
  Sknerus jeden – teraz niech siedzi.

 4. Luźny fątaś od szlafmycy

  Na Naszej Klasie, fejsie, czy po wpisaniu do przeglądarki czegokolwiek o znaczeniu erotycznym można znaleźć już nawet nie tysiące, a DZIESIĄTKI TYSIĘCY zdjęć dziewuszek (i chłopczyków też), wszystkich ludzkich ras na obscenicznych fotkach najczęściej pozowanych za kasiorkę i z własnej nie przymuszonej woli.
  Ale nich no tylko nasza bohaterska policja zostanie „uprzejmie poinformowana”, że facet ma kolekcję powiedzmy kilku, albo kilkunastu takich fotek – z kryminału nie wyjdzie – pedofilem do kończ życia pozostanie.
  Cóż, jaki Kraj, takie obyczaje

  • Bo pedofilem do końca życia będzie. A ty co sugerujesz w związku z twoim wpisem. Nie karać. Nie zwracać uwagi? To podniesiesz wielki raban, że policja toleruje pedofili…

 5. precz z pedofilią,nich żyje zoofilia.

 6. Po co go zamykać? Wystarczy upublicznić wizerunek delikwenta i sprawa zakończy się szybko i skutecznie.
  Bo to rzeczywiście dewiant – dorosły facet, a na biurku RÓŻOWY długopis!

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas