690 680 960

Stała przed skrzyżowaniem, nagle ruszyła. Wjechała wprost przed ciężarówkę (zdjęcia)

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Kraśnik. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Tworzą się korki.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:20 w miejscowości Strzeszkowice Duże w powiecie lubelskim. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Strzeszkowic, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca volkswagenem kobieta poruszała się drogą powiatową od strony Bełżyc. Zatrzymała się przed znakiem stop i oczekiwała na możliwość wjazdu na skrzyżowanie. W pewnym momencie ruszyła wjeżdżając tuż przed nadjeżdżającą od strony Lublina ciężarówkę. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z volkswagena przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują już policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112)

14 komentarzy

 1. kierowczyni bolta?

 2. Stała przed skrzyżowaniem, nagle ruszyła. Wjechała wprost przed ciężarówkę a potem co się stało ?

 3. Podpis elektroniczny

  Czyli kolizja z poszkodowanymi i będzie drożej.

 4. Ten moment kiedy pamiętasz aby zatrzymać się przed znakiem STOP ale nie pamiętasz, że masz ustąpić pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu xaxaxa

 5. Baba do garów, pieluch i pralki

  jaka kierowczyni BOLTA , to cwaniara nowobogacka -nie widzisz numerów rejestracyjnych

 6. Czemu drogowcy nie przebudują tego skrzyżowania tylko zrobili prowizorkę – nawet prawo skrętu nie ma Lublin! No budują drogi za miliony i nie potrafią poprawić bezpieczeństwa na lokalnych drogach ? Do poprawy jest to skrzyżowanie ile jeszcze musi być tam wypadków???? Albo niech zwolnią się z roboty i na szparagi po naukę budowy dróg.

 7. Kiedy wyższe kary za wymuszenie pierwszeństwa?!

 8. Czy jeśli sprawca kolizji sam ulega wypadkowi to czy wtedy obowiązuje mandat 1500zł czy tylko jak inne osoby doznały obrażeń?

  • Nie ma znaczenia. Jak przyjeżdża policja i wystawia mandat, to nie licz na pouczenie czy 300 zł.

   • Tak więc aż nie mogę się doczekać kolejnych doniesień o kolizjach na lubelskich rondach.

 9. Kurza ślepota i krótkowzroczność. Kwity zabrać i po sprawie. Dobrze, że to dzisiaj się stało. 1200 zł mandatu za kolizję i konieczność naprawy auta ograniczy wyjazdy na jakiś czas.

 10. Gdzie jest rondo?!
  Kto robi generalny remont i przebudowe calego ukladu ulic w okolicy i nie zaplanowal prostego ronda na tak uczeszczanym trakcie.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…