Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sprawczyni wypadku na Al. Racławickich była pijana. Wjechała w stojące pojazdy (zdjęcia)

Ponad dwa promile alkoholu miała w organizmie kobieta, która wjechała w stojące na Al. Racławickich pojazdy. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby.

Policjanci zakończyli czynności na miejscu wypadku, jaki miał miejsce przed godziną 14 w centrum Lublina. Jak już informowaliśmy, na Al. Racławickich, na wysokości liceum im. Staszica, zderzyły się trzy pojazdy: trolejbus komunikacji miejskiej i dwa samochody osobowe.

Potwierdziły się wstępne informacje, iż do zdarzenia przyczyniła się kierująca volkswagenem kobieta. Kierowca trolejbusu komunikacji miejskiej, jadąc w stronę Krakowskiego Przedmieścia zatrzymał się na prawym pasie ruchu, gdzie z powodu remontu zatoki przystankowej, wyznaczono tymczasowy przystanek.

Za trolejbusem zatrzymał się kierowca renaulta. Tymczasem kierująca volkswagenem kobieta wjechała w tył renaulta, który uderzył jeszcze w trolejbus. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Do szpitali zostały przetransportowane trzy osoby podróżujące renaultem: kierowca oraz pasażerka z dzieckiem. Badanie alkomatem wykazało, że sprawczyni zdarzenia miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kierowcy pozostałych pojazdów byli trzeźwi. Przez ponad dwie godziny występowały duże utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Sprawczyni wypadku na Al. Racławickich była pijana. Wjechała w stojące pojazdy (zdjęcia)

Sprawczyni wypadku na Al. Racławickich była pijana. Wjechała w stojące pojazdy (zdjęcia)

Sprawczyni wypadku na Al. Racławickich była pijana. Wjechała w stojące pojazdy (zdjęcia)

(fot. lublin112)

21 komentarzy

 1. Sędzina, prokuratorka, policjantka, nauczycielka, sprzedawczyni, konduktorka, krawcowa, kelnerka…… ?

  • Solenizantka. Dzisiaj imieniny ani a wczoraj było krzysztofa. Napoili kobitę w robocie, wepchneli do auta …. ale się nie udało

 2. zdaje mi się że to kumpela Kamila D podobne promile.

 3. Powoli do przodu

  Pozdrawiam serdecznie środkowym palcem równie mądra babe „kierowce ” z Peugeota 307 nr EZD …co to w jednej łapie trzymała telefon a w drugiej papierosa ..jadąc na al.racławickich na wysokości CSK -UM ,na przejściu dla pieszych wyprzedziła z dużą prędkością inne auto które zatrzymało się żeby umożliwić opuszczenie przejścia pieszym w tym rodzinie z dzieckiem w wózku i osobie na wózku inwalidzkim z opiekunką. Mam nadzieję że zawiniesz się na słupie głupia c**o zanim zabijesz kogoś niewinnego.

 4. Kiedy zaczną robić kontrole trzeźwości między godziną 10-20? Będzie lepszy wynik niż podczas trzeźwych poranków.

  • Dokładnie. Tacy kierowcy ,,świeżo od stołu” są bardziej niebezpieczni niż ci skacowani o poranku. Nie mówię że i tych nie należy tępić, ale należy zacząć od wspomnianych 10-20…

  • Między 10 – 20 to ciężka sprawa. Sami musieliby być ” bez promili” , a kto by tak długo wytrzymał !!!