Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sprawca tragicznego wypadku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Do wczoraj

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata.

Mieszkaniec powiatu parczewskiego poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim do odbycia kary 8 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna będąc pod wpływem środka odurzającego spowodował w 2019 roku w powiecie piotrkowski, na drodze ekspresowej S8, śmiertelny wypadek drogowy. Zginęły w nim dwie osoby, a trzy zostały ranne.

– Wspólne działania funkcjonariuszy Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz opolskich i parczewskich policjantów doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna ponad rok ukrywał się przed organami ścigania. Wczoraj 25-latek został zatrzymany na terenie powiatu opolskiego przez patrol opolskiej drogówki – Informuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę 8 lat pozbawienia wolności.

20 komentarzy

  1. Polski olsen, wiedział, że jest poszukiwany a jeździł samochodem i jeszcze łamał przepisy.

  2. A za uciekanie przed karą nie odpowie?

  3. do wapna patola wsiórskiego

  4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Sebastian z Dubaju ,to lepszy sort i wara od niego plebsowi.Franiu a jak ja będę jechał 140km/h autostradą w nocy,to ktoś z tyłu może we mnie przywalić z prędkością 300km/h i mnie żywcem spalić w samochodzie?

Dodaj komentarz

Z kraju