690 680 960

Spotkania z Kulturą, Festiwal Orkiestr Dętych, Dzień Pszczelarza, Parczewa i Janowca. Imprez tyle, że trudno wybrać

Przez dwa weekendowe dni w całym regionie odbywać się będzie wiele imprez dla mieszkańców i turystów. Są wśród nich zarówno małe pikniki, jak też skierowane do tysięcy osób koncerty. Jednak organizatorzy każdego z wydarzeń postarali się je przygotować jak najlepiej i zapewnić szereg atrakcji dla uczestników. Poniżej część z nich. Po kliknięciu na nazwę imprezy poznać będzie można dokładne jej szczegóły.

Holi Święto Kolorów nad Zalewem Zemborzyckim
W sobotę od godziny 15:00 do 20:00 nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie odbędzie się kolejne wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy będą obrzucać się kolorowymi proszkami.

Spotkania z Kulturą: Na polanie odbędą się koncerty i konkurs kulinarny
Spotkania z Kulturą odbędą się w niedzielę 21 lipca na granicy gmin Obsza w Lubelskiem i Stary Dzików na Podkarpaciu. Miejscem spotkania będzie polana w lesie między Wólką Obszańską w gminie Obsza i Moszczanicą w gminie Stary Dzików.

Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych w Polichnie. Wystąpią też Meffis i Cleo
W Polichnie w powiecie kraśnickim odbędzie się organizowany pod naszym patronatem Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych. Dla osób lubiących trochę inną muzykę zaplanowano też koncerty Krystyny Giżowskiej, zespołu Meffis oraz Cleo.

Kolejna wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem w Lublinie
Zalegające w garażach, piwnicach czy na strychach niepotrzebne już przedmioty mogą znaleźć nowych właścicieli. Każdy chętny będzie mógł je sprzedać na organizowanej w Lublinie wyprzedaży garażowej.

Festiwal Kulinariów i Sztuki Ludowej. Gotował będzie Kevin Aiston
Szereg atrakcji przygotowali organizatorzy tegorocznego Festiwalu Kulinariów i Sztuki Ludowej, jaki odbędzie się w najbliższą niedzielę w Kraśniku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Festyn z okazji Dnia Pszczelarza w Hańsku
Impreza związana z miodem i pszczołami odbędzie się w niedzielę w Hańsku w powiecie włodawskim. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jorrgus i Power Play wystąpią na Dniach Krasnobrodu. Bedzie też Jarmark Krasnobrodzki i Festiwal Pierogów
Tegoroczne „Dni Krasnobrodu”, które organizują Burmistrz Krasnobrodu i Krasnobrodzki Dom Kultury odbędą się w dniach 19-21 lipca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Weekend w Kazimierzu Dolnym: Wycieczki, koncerty i kino plenerowe
Głównym wydarzeniem, jakie rozpoczęło się już w środę, jest festiwal Kazimiernikejszyn. To już szósta edycja tej muzycznej imprezy, która odbywa się pod hasłem „bez spinki”. Jednak w miasteczku nad Wisłą odbędzie się wiele innych wydarzeń.

Kazimiernikejszyn 17-21 lipca – co nas czeka? [PROGRAM]

Dni Janowca 2019: Gwiazdą wieczoru będzie zespół Mafia
Dwa dni będą trwały tegoroczne obchody Dni Janowca. Pierwszego dnia mieszkańcy bawić się będą na zabawie, drugiego dnia zaplanowano wiele występów scenicznych. Oczywiście nie zabraknie też atrakcji dla dzieci.

Żniwowanie w lubelskim skansenie
Lato w pełni, kłosy zbóż dojrzały – czas rozpocząć żniwa, a to święty czas! W najbliższą niedzielę na pola lubelskiego skansenu wyjdą żniwiarze z kosami i sierpami, a za nimi podbieraczki, aby pokazać tradycyjne prace związane ze zbiorem plonów.

Pikniki teatralne w lubelskich dzielnicach
Pikniki w dzielnicach Lublina to teatr na wyciągnięcie ręki, a także okazja, aby w ciekawy i wesoły sposób uczcić 450-lecie zawarcia Unii Lubelskiej.

Festyn w Bogucinie. Czekać będzie wiele atrakcji
Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku w Bugucinie odbędzie się organizowany pod naszym patronatem festyn rodzinny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dni Parczewa 2019: Gwiazdą imprezy będzie Zakopower
We wtorek się zaczęły a potrwają do niedzieli obchody tegorocznych Dni Parczewa. Rozpoczął je Jarmark Jagielloński a zakończy festyn rodzinny.

(fot. materiały organizatora)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4012zł 0.87%
  • GBP 5.3195zł 0.02%
  • EUR 4.6147zł 0.12%
  • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas