Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sporo gotówki leżało w woreczku przed bankiem. Policjanci poszukują właściciela pieniędzy

Policjanci poszukują właściciela gotówki znalezionej na jednej z ulic w Puławach. Pieniądze czekają na właściciela w puławskiej komendzie.

W poniedziałek do puławskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta z informacją, że znalazła pieniądze. Kobieta tłumaczyła, że na gotówkę znajdującą się w woreczku natknęła się na ulicy przed jednym z banków.

Kiedy próby odnalezienia właściciela zguby w placówce bankowej nie przyniosły rezultatu, o pomoc poprosiła puławskich policjantów. Uczciwa znalazczyni przekazała mundurowym gotówkę, która została zabezpieczona.

Teraz pieniądze czekają na właściciela w puławskiej komendzie przy ulicy Wojska Polskiego 6. Informacje w tej sprawie można też uzyskać pod telefonem 47 812 32 90.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Dobrze że pani uczciwa z PiS-u bo menda z opozycji w życiu by nie oddała.

  • Po co wyznawcy PiSu mają przywłaszczać cudze pieniądze? Ich Półbóg z Żoliborza da tyle ile potrzebują. A nawet więcej. Będzie tyle pieniędzy, że znowu stuzłotówkami się będziemy podcierać.
   Na Waryńskim z II RP jest napisane dokładnie to samo co na Łokietku z III RP.

 2. Czy w woreczku znajdują się 4 paczki banknotów 100-złotowych po sto sztuk każda, 8 paczek banknotów 200-złotowych po sto sztuk każda, paczek banknotów 500-złotowych po sto sztuk każda i dwie monety dwuzłotowe? Jeśli nie, to woreczek nie jest mój.

 3. Poszukują… Nie wystarczy wezwanie do przejrzenia przez dyrektora banku czy osobę uprawnioną wszystkich operacji dokonanych tego dnia w tymże banku i bankomacie ?

  • W tym kraju nie da się odholować pojazdu parkującego nieprawidłowo, a Ty chcesz przeglądać transakcje na prywatnych kontach?

 4. A wnuczek czeka aby reklamówka wyleciała przez okno 😉

 5. Za kilka lat, o takie paczki z pieniędzmi, leżące na ulicy będziemy się potykać.

Z kraju