690 680 960

Speed Car Motor Lublin jedzie na mecz do Wrocławia. W Lublinie powstanie strefa kibica

W najbliższy piątek, 31 maja, we Wrocławiu Speed Car Motor Lublin zmierzy się ze Spartą Wrocław w ramach 7. Kolejki PGE Ekstraligi. Będzie to mecz wyjazdowy, co oznacza, że nie każdy będzie miał możliwość, by zobaczyć go na żywo.

Już jutro nasi żużlowcy wyjadą na wrocławski tor, by zmierzyć się z drużyną zajmująca obecnie 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00, jednak tylko nieliczni będą mieli okazję, by kibicować naszej drużynie na miejscu. Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą dopingować Koziołkom we Wrocławiu, zostanie utworzona specjalna Strefa Kibica w Lublinie.

Kolejny raz miejscem, które przyciągnie lubelskich kibiców będą budynki należące do Skate Town oraz Drift Trike znajdujące się przy ulicy Krochmalnej 13H. Strefa czynna będzie od godz. 17:00, więc każdy kto jest chętny będzie mógł zająć miejsce wcześniej, by obejrzeć zmagania żużlowców na dużym ekranie. W ramach wydarzenia do dyspozycji oddana zostanie również strefa gastronomiczna, w której serwowane będą między innymi potrawy z grilla.

Wejście do strefy jest bezpłatne! Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć również na facebookowym wydarzeniu, do którego link znajduje się poniżej. Link -> https://www.facebook.com/events/407853639800895/

(fot. nadesłane)

4 komentarze

  1. ,,we Wrocławiu Speed Car Motor Lublin podejmie Spartę Wrocław w ramach 7. Kolejki PGE Ekstraligi. Będzie to mecz wyjazdowy, ” -Coś chyba nie halo.
    Powodzenia WALCZAKI trzymamy kciuki! Z tą strefą świetna inicjatywa! Tylko czy takiej strefy nie powinno się zrobić z inicjatywy miasta z pomocą np. browaru? Zapomniałem oni kolaborują ze spartakusem z okręgówki.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce